אין תמונה
סיקרסט והחברה. סיבוב דאווין

אם זה היה אייטם ב"חדשות E!", לראיין סיקרסט בטח היה משהו ציני לומר על זה, אבל מכיוון שהוא גיבור הסיפור, ניאלץ לעשות את זה בעצמנו. סיקרסט, אחד האנשים שעובדים הכי קשה בתעשיית הטלוויזיה האמריקנית, סוף סוף מצא זמן לקצת אהבה: קוראים לה ג'וליאן יו, רקדנית אמריקנית שהתפרסמה בעיקר בזכות שתי זכיות ב"רוקדים עם כוכבים". סוג של אנה ארונוב ישראלית, אם תרצו.

סיקרסט, שבימים כתיקונם מנחה ב"E!", ב"אמריקן איידול", משדר ברדיו ומתחזק שלל עיסוקים נוספים, הוא סוג של תעלומה הוליוודית בכל הקשור לנטייתו המינית. למעשה, רכילאים רבים שאינם עובדים ב"E!" טענו בתוקף שהבחור גיי בארון, וכי הפלרטוטים שהוא מרעיף על השופט סיימון קאוול ב"אמריקן איידול" הם לא סתם צ'יט צ'ט טלוויזיוני שנועד למשוך זמן.

אלא שסיקרסט הראה לכולם כשיצא מהארון עם החברה החדשה שלו, בטיול רומנטי על החוף במאליבו בשבוע שעבר. השניים צולמו כשהם מחובקים, ונראו תואמים מאוד עם הגוונים המושלמים בשיערם.

ביום ראשון האחרון בילו השניים במסע קניות בקניון במאליבו, וגם שם גילו אותם הצלמים והנציחו אותם למען הדורות הבאים. אנחנו לא יודעים מה דעתכם על הזוגיות הזאת, אבל סיימון בטח לא היה מבסוט ממנה. אחרי הכל, הוא שונא זיופים.

אין תמונה
מתפנקים בשופינג

>> פפראצי: מירי מסיקה וקרן פלס בבית קפה