ג'סטין ביבר הופעה 3 (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
ג'סטין ביבר. תישארו בבית ספר, ילדים | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

לא קל להיות גם כוכב וגם טינאייג'ר. מעבר לחוסר היכולת שלך להתמודד עם מעריצות, חוזים, כספים ויחסי ציבור, אתה צריך גם ללכת לבית ספר. במקרה של ג'סטין ביבר, סנסציית הנערות בן ה-15, מדובר בעניין זניח ביותר. לביבר יש אמנם מורה פרטי שמלווה אותו במהלך הופעותיו, אבל עושה רושם שהוא לא עושה עבודה טובה במיוחד.

באחד הראיונות האחרונים שהעניק ביבר לטלוויזיה בניו זילנד, נשאל על ידי המנחה שאלת נכון או לא נכון פשוטה ודבילית - "ביבר בגרמנית זה כדורסל?". ג'סטין הקלולס ביקש לשמוע שוב את השאלה, ואז הודה בשידור חי שהוא לא מבין את פירוש המילה "גרמנית". "אנחנו לא אומרים את זה באמריקה", התנצל, והוסיף "אני אוהב כדורסל, אם זה מה שאתה שואל". אה-הא.

ולמרות שביבר מאותגר השכלה, זה בהחלט לא מפריע לקהל המעריצות שלו. השבוע גילתה קים קרדשיאן על בשרה בדיוק עד כמה פנאטיות הן יכולות להיות. קרדשיאן וביבר, כזכור, הצטלמו ביחד בארוחת הכתבים השנתית של הבית הלבן בשבוע שעבר, וביבר העלה את התמונה לרשת והתלוצץ כי מדובר בחברתו החדשה. קרדשאין שיתפה פעולה וכתבה בטוויטר שלה "זו אני עם האהבה החדשה שלי, גם לי יש קדחת ביבר".

אלא שאז היא החלה לקבל מאות הודעות שטנה ואיומים ממעריצותיו של ביבר, ברמה שגרמה לה להתחנן לרחמים בטוויטר - "ברצינות, מעריצי ג'סטין, אני מקבלת מכם איומי מוות, זה לא ייאמן!". קרדשיאן הצהירה בעבר כי ביבר חמוד אבל צעיר מדי עבורה, ואף הציעה לשדך לו את אחותה הקטנה קנדל. אהמ, צר לנו אבל רוב הסיכויים, קים, שגם אחותך הקטנה היתה אחת מאלה שייחלו למותך המהיר.

ג'סטין ביבר וקים קרדשיאן (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
ביבר וקרדשיאן. עד שהמוות יפריד בינינו | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

>>בר וג'יזל נפגשו על אותו שטיח אדום