אין תמונה
ברי. נפוחה מעצמה

תראו מה קרה להאלי ברי ההורסת. לא, היא לא בהריון שוב וזו גם לא עבודת פוטושופ. נשבעים. כך נצפתה זוכת האוסקר השבוע, כשהיא מובלת על כסא גלגלים מחוץ לבית חולים בלוס אנג'לס.

אתם יכולים להרגע, לא מדובר בניתוח פלסטי כושל. ברי מצלמת בימים אלו קומדיה חדשה שתקרא "אמת או חובה", וכפי שאתם רואים, היא לא תראה בו כתמול שלשום. פניה נעזרו בנפלאות הפרוסטטיקה והאיפור בכדי להקנות לה את הלוק המנופח שלפנינו.

אם זה לא מספיק, גם החזה שלה קיבל פרופורציות חדשות וכמעט לא אנושיות. ככה זה כשאת חותמת חוזה לסרט חדש עם אחד מהאחים פארלי ("משתגעים על מרי", "הפנטזיה של הל"). זה יהיה שינוי מרענן בהחלט לצפות בברי בתפקיד קומי, אחרי שכבר התרגלנו לראות אותה בסרטי דרמה, אקשן ומתח. כנראה שבתה בת השנתיים וחצי שחררה אצלה משהו. 

אין תמונה
זוכר את נובמבר? בלונים בלונים בשדיי

ואם כבר קומדיות, הסרט הבא בו תשתתף ברי ייקרא "מכורים לנעליים אנונימים", והוא יגולל את סיפורה של קבוצת תמיכה לאובססיביים לנעליים. צחוקים.   

מגזיני אופנה מובילים הכתירו את השחקנית בת ה-44 בעבר לאישה היפה בעולם, אבל התואר הכי מרשים בו אוחזת ברי הוא פרס האוסקר הראשון שהוענק לשחקנית שחורה (היא מולאטית, אגב). אמנם גם וופי גולדברג ואופרה ווינפרי זכו בפסלון, אבל על תפקידי משנה בלבד. ברי הייתה הראשונה שקטפה את הפרס לשחקנית ראשית.

מאז היא הספיקה לייצר הרבה תפקידי טראש כמו ב"ג'יימס בונד: למות ביום אחר" ו"אישה חתול". נראה שגם את הקומדיות החדשות שלה חברי האקדמיה ממש לא הולכים לאהוב.

אין תמונה
כשאת נפוחה את לא יפה, די לך הו די לך, ילדה
אין תמונה
מה מסתתר מאחורי המסיכה? חתול מפלצת או ילדה יפה?
אין תמונה
הבלקברי במימדים טבעיים. תודו שעדיף

>> עוד כוכבות נפוחות: הסלבס ההריוניות 2010