אמי 2011 - היידי קלום וסיל (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
היידי וסיל בטקס האמי האחרון. נתגעגע | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

יש לנו בשורה לא נעימה עבור הזוג בראנג'לינה – מסתבר שלגדל יחד מלאן ילדים זה לא מה שיציל את הזוגיות שלכם, אם היא טובעת כמו הקוסטה קונקורדיה. או במילים אחרות – אם בנישואין המתקתקים של היידי קלום וסיל נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי בקהאם?

על פי אתר הבידור "TMZ", קלום הגישה בקשה לגט בבית המשפט המחוזי בלוס אנג'לס בתחילת השבוע על רקע "חילוקי דעות שאינם ניתנים לפתרון", שם קוד ל"אנחנו לא מעוניינים לפרט מה הרס לנו את הנישואין, אבל כנראה שתקראו על זה בקרוב ב'פיפל'".

השניים, שנישאו במאי 2005, נחשבים לאחד הזוגות היציבים והקרובים ביותר בהוליווד – הם מגיעים יחד לכל אירוע, מתחפשים בתחפושות תואמות בהלואין ומחדשים את נדריהם בכל שנה בטקס מפואר מול חברים ומשפחה. רק באוגוסט האחרון הם נראו מבלים בחופשה לוהטת בסרדיניה, מאוהבים מתמיד.

היידי קלום וביל בים (צילום: Photopunto / Splash News, Splash news)
משאירים אחריהם אינספור תמונות פפראצי לוהטות | צילום: Photopunto / Splash News, Splash news

היידי (39) היתה נשואה בעבר למעצב השיער ריק פיפינו, והשניים התגרשו ב-2002 אחרי חמש שנות נישואין. לאחר מכן היא ניהלה מערכת יחסים עם פלאביו בריאטורה, הבעלים של קבוצת "פורמולה 1", ממנו נפרדה כשהיתה בהריון עם בתם המשותפת לני. אחרי נישואיה לסיל (49), הוא אימץ את לני (7) ולבני הזוג נולדו שלושה ילדים משותפים - הנרי (6), ג'ונה (5) ולו סולולה בת השנתיים.

הסיבה לגירושין, כאמור, עדיין לא ידועה, ותגובה רשמית טרם נמסרה מנציגיהם של השניים. בטקס גלובוס הזהב צעדה קלום על השטיח האדום לבדה, והפעם האחרונה שבה נראו השניים יחד היתה ב-26 בדצמבר, בתמונות שצייצו מחופשתם באספן.

ייתכן ומדובר בשערורייה שפרטיה יתגלו בקרוב, אך מה שבטוח הוא שלשניים יש הון רב שצריך לחלק – על פי המגזין "פורבס", מנחת "פרויקט מסלול" הרוויחה בשנה האחרונה כ-20 מיליון דולר. מסתבר שגם כשארבעה ילדים והרבה מאוד כסף מונחים על הכף, בסופו של דבר בנישואין כמו באופנה – יום אחד אתה בפנים, ולמחרת אתה בחוץ.

כוכבים מחופשים
ליל כל הקדושים לא יראה אותו הדבר בלעדיהם | צילום:
כוכבים מחופשים
ממש לא אותו דבר | צילום: