למרות שהרשת לא מפסיקה לעסוק בקטטה התמוהה בין ג'יי זי לבין אחותה של ביונסה, סולאנג' נואלס, בנשף המטרופוליטן בשבוע שעבר – נראה שהשניים דווקא מוכנים להמשיך הלאה בחייהם ולשים את האירוע מאחוריהם.

מסתבר שג'יי זי וסולאנג' נצפו יחד בחנות תכשיטים בניו יורק בשלישי שעבר, יום לאחר התקרית. מקורות דיווחו כי השניים הסתכלו על תכשיטי נשים במשך עשרים דקות ולבסוף עזבו מבלי לקנות דבר.

במקביל לדיווחים על סולחה מתפרסמות שלל ספקולציות בנוגע למה שהצית את הריב. "סולאנג' כעסה כי ג'יי זי הבטיח לעזור לה יותר עם הקריירה שלה וכשהיא העלתה את זה שוב בליל הנשף, הוא אמר לה שאין לו זמן לעבוד איתה באולפן", אמר אחד המקורות. "האלבום השלישי שלה יוצא עכשיו ואין סביב זה באזז, וזה סימן רע בתעשייה. היא רוצה קריירה גדולה ונמאס לה לחיות בצל של אחותה".

לעומת זאת, ה"ניו יורק דיילי ניוז" מדווח כי המריבה פרצה בכלל אחרי שג'יי זי, זעם על גיסתו כששניים מחבריה ניסו להיכנס לאפטר-פארטי במלון ואמרו שהם חבריו של הראפר. "אל תשתמשי בשם שלי", הוא אמר לה.

היא, בתגובה, דרשה ששלושתם יעזבו את המלון יחד אך ג'יי זי הודיע לה שהוא ממשיך למסיבה של ריהאנה בלי ביונסה - מה שגרם לסולאנג' להכות אותו במעלית.

"למה אתה לא יכול ללכת הביתה?", אמרה סולאנג', שעל פי המקורות היתה שיכורה ועצבנית. היא פנתה לביונסה ואמרה "למה בעלך צריך ללכת למועדון עכשיו?", וכשג'יי זי ענה לה "את לא צריכה לדבר" היא איבדה את עשתונותיה והחלה להכות אותו.

אחרי שנואלס הסירה את כל תמונותיה של אחותה מהאינסטגרם, ביונסה דווקא העלתה היום ארבע תמונות ישנות שלה עם סולאנג' מזמנים מאושרים יותר. אולי זה הזמן להזכיר לסולאנג' שדם סמיך מוודקה?

אין תמונה
הכל טוב אחותי

אין תמונה
לא נכבס את הכביסה המלוכלכת בחוץ

עוד ב-mako סלבס:

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +