בר רפאלי על שער מקסים
רפאלי. לא סקסית מספיק בשביל מקסים

בשנה שעברה חשבנו שמדובר בתקלה, אך הפעם נראה שמדובר במגמה. מגזין הגברים הנחשב "מקסים", פרסם אמש את רשימת 212 הנשים אותן העמיד לבחירה ברשימת 100 הנשים הסקסיות בתבל, ובר רפאלי לא נמצאת שם.

רשימת המועמדות הסופיות, שמתפרסת בכל שנה בחודש דצמבר לקראת פרסום רשימת ה-100 בסוף השנה, כוללת כמובן לא מעט שמות מוכרים, אך רפאלי, שנבחרה במקום הראשון בשנת 2012 ועיטרה את שער המגזין, לא נכללת ברשימה.

זו השנה השנייה ברציפות שאנשי המגזין לא מכניסים את בר לרשימה הסופית, אך אל דאגה, הנציגות הישראלית עדיין קיימת ואף הכפילה את עצמה לעומת השנה שעברה.

מי שזוכה להיכלל ברשימה הסופית שנה שנייה ברציפות היא בר פאלי, שב-2013 הגיעה למקום ה-52 ברשימה, והשנה כיכבה בתפקיד סקסי במיוחד בשובר הקופות "רווח וכאב", מה שבטח יעזור לה לעלות כמה שלבים.

אין תמונה
פאלי. הגיע הזמן לעלות בדירוג

אבל ההפתעה הגדולה באמת של הרשימה היא הישראלית הנוספת שנכללת בה. לא, לא מדובר בוונדרוומן גל גדות, ששמה לא מופיע שם אך אנחנו בטוחים שברשימה של 2015 היא כבר תככב, אלא בלא אחרת מאשר ענבר לביא.

לביא מתחזקת כבר כמה שנים קריירה על אש קטנה בהוליווד, ובימים אלה מצטלמת לסדרה חדשה של רשת "פוקס", שאולי תביא איתה את הפריצה הגדולה. זה כולל גם צילומים למספר מגזינים באאוטפיטים סקסיים במיוחד, שגרמו לאנשי "מקסים" לקבל החלטה כי היא ראויה להיכנס לתחרות.

מלבד הישראליות, מופיעות ברשימה מיטב הלוהטות של הוליווד כמו ג'ניפר אניסטון, אנג'לינה ג'ולי, קמרון דיאז, ג'סיקה אלבה, ריהאנה, מייגן פוקס, מילה קוניס, סלינה גומז, קייטי הולמס, קייט מידלטון וכל האחיות לבית משפחת קרדשיאן-ג'אנר: קים, קנדל, קלואי וקורטני.

מבין הזוכות בשנים עברו נמצאות ברשימה זוכת השנה שעברה מיילי סיירוס, זוכת 2010 קייטי פרי, זוכת 2005 אווה לונגוריה, כריסטינה אגילרה שכיכבה במקום הראשון בשנת 2003 וג'סיקה סימפסון, שזכתה בתואר המרגש בשנת 2004.

זוכת 2012, כאמור, לא נמצאת שם והיא בטח לא תאהב לשמוע ששתי אקסיות של ליאונרדו דיקפריו, בלייק לייבלי וארין הית'רטון, כן נכללות ברשימה. את מוזמנת להצביע לבנות אחרות.

>> תמונות ראשונות: שלי ורוד בחודש חמישי

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

ענבר לביא מדגמנת (צילום: בני חדד ואיתן טל)
לביא. תיכנס למאה הגדולות? | צילום: בני חדד ואיתן טל