ג'ניפר אניסטון והעוקב המסתורי
ג'ניפר אניסטון. ביציאה מהתחנת משטרה | צילום:

כוכבות הוליוודיות רבות סובלות ממטרידים ונאלצות להתמודד עם מעריצים מטורפים חדשות לבקרים, אך לעיתים זה מגיע עד סכנה ממשית לחייהן. מי שמצאה את עצמה בחודש האחרון במרכזה של דרמה כזו היא לא אחרת מאשר ג'ניפר אניסטון, שנקלעה לפרשה שפרטיה נשמעים כמו עלילת המותחן בו שיחקה, "מחיר הבגידה". והיא אפילו לא בגדה באף אחד.

 ג'ייסון פייטון, חולה נפש המוכר למשטרה, נעצר כשהוא אורב לאניסטון במכוניתו, עליה חרט בגדול "אני אוהב את ג'ניפר אניסטון". השוטרים שחקרו את פייטון מצאו במכוניתו גם נשק חד, מסקינטייפ ושקיות, וכן ניירות ופתקים עליהם כתב הודעות כמו "ג'ן רוצה שאהיה אבי ילדיה" ו"להתקשר לג'ן".

פייטון, כך הסתבר, כבר נעצר ב-2008 לאחר שהטריד את שכנתו. לשוטרים שעצרו אותו אז אמר פייטון כי "אתם יודעים שהיא אוהבת אותי, בעלה אונס אותה, היא זקוקה לעזרתי". פייטון אובחן כחולה נפש מסוכן ואושפז בהוראת בית המשפט, אך ככל הנראה שוחרר, לא ברור מתי ואחרי כמה זמן. הרשויות טוענות כי הוא הפסיק לקחת את התרופות שלו במרץ האחרון, ולכן חלה ההחמרה במצבו.

אניסטון הוציאה צו הרחקה נגד האיש, שנמצא כעת בהסתכלות פסיכיאטרית, ובהצהרה שמסרה לבית המשפט נכתב: "מר פייטון ניסה באגרסיביות ליצור מגע אישי איתי וחדר לתוך חיי. עקב התנהגותו הכפייתית והאשלייתית של מר פייטון, ההטרדה והאיומים המתגברים שלו, סבלתי ועודני סובלת מהתנהלות שמטרידה, מרגיזה ומפחידה אותי ברצינות".

ג'ניפר אניסטון והעוקב המסתורי
ג'ייסון פייטון. החשוד המרכזי | צילום:

אניסטון נימקה את בקשתה בטענה ש"מעשיו של מר פייטון מהווים הטרדה אגרסיבית, מתמשכת ומתגברת. אני חוששת לביטחוני האישי ולביטחונם של הסובבים אותי". בואו נקווה שבכך מסתיים הסיפור, ולא יהיה כאן סרט המשך.

ג'ניפר אניסטון
אניסטון. למה רוס לא בא להציל אותה? | צילום:

>> מיכל אמדורסקי נגד גיא פינס