היידי קלום וסיל בתקופות יפות (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
האם האהבה תנצח? | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

רק לפני כמה שבועות התבשרנו כי היידי קלום והחבר הצמוד מרטין קריסטן, לשעבר שומר הראש שלה ושל משפחתה, נפרדו אחרי קרוב לשנתיים יחד.

אלא שכעת מסתבר שהסיבה האמיתית לפרידה – או כך לפחות טוענים צהובונים בחו"ל – היא פיוס מפתיע בין דוגמנית העל הגרמנייה ובין בעלה לשעבר סיל.

כזכור, סיל וקלום התגרשו בתחילת 2012 אחרי שש וחצי שנות נישואין ושלושה ילדים משותפים (סיל אף אימץ את בתה הבכורה של היידי, לני). כשנודע שקלום החלה לצאת עם שומר הראש קריסטן, סיל התפרץ מול צלמי הפפראצי והאשים אותה בניאוף.

אז מה הביא לאיחוד המפתיע? "בסוף השנה שעברה, בתם לו היתה עצובה מאוד שלא יצא לה לראות את אביה כמעט", סיפר מקורב לשניים. "בסופו של דבר, השניים החליטו על הורות יותר משותפת, הגיעו יחד לאירועי ספורט של הילדים וכן הלאה. בשבועות האחרונים זה הפך לארוחות ערב בבית, בילויים ארוכים עם הילדים ולינה משותפת. עכשיו הם אפילו מתנשקים מול הילדים".

הפיוס המרגש זירז את החלטתה של קלום להיפרד מקריסטן, הסביר המקור. "הוא התכוון להציע לה נישואין והיא ידעה שזה הזמן לחתוך את זה כדי לא לפגוע ברגשותיו או כדי שדברים לא ידלפו ויפגעו בו, בה או בילדים. היו לה עדיין רגשות לסיל והיא לא יכלה לתת למערכת היחסים עם מרטין לעבור לשלב הבא. שלא במפתיע, הילדים שמחו מאוד מכך שהוריהם חזרו להיות יחד". 

היידי קלום (צילום: Splashnews, splash news)
רק לאחרונה נפרדה משומר הראש | צילום: Splashnews, splash news

>> לייטון מיסטר ואדם ברודי התחתנו

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +