ג'סטין ביבר (צילום: אלעד דיין)
ג'סטין ביבר דוהר בתל אביב | צילום: אלעד דיין

אליל הילדות ג'סטין ביבר נחת בארץ כבר לפני למעלה מחצי יממה, והגיע משדה התעופה עם הפמליה שלו ולא מעט מאבטחים היישר לחדרים שהוזמנו עבורם בשרתון. שעת הלילה המאוחרת בה הגיע ביבר למלון, פלוס העובדה שהוא רק בן 17, גרמו לזמר להעביר שם את רוב שעות היום.

כן, בזמן שמאות ילדות חיכו שרות, רוקדות וצורחות בכניסה לבית המלון, מקוות לתפוס הצצה באליל שלהן, הוא בחר להעביר את זמנו בשקט, הרחק מכל ההמולה ולא לצאת החוצה. רק בשעת צהריים מאוחרת החליט הביבר לנשום אוויר ויצא מבית המלון בחשאי יחד עם שלושה מאבטחים (ביניהם שניים שהביא איתו), בלי שצלמי הפפראצי שבכניסה יצליחו לאתר אותו.

פפארצי ג'סטין ביבר בים 9 (צילום: אלעד דיין)
ושמישהו ינסה לעצור אותו | צילום: אלעד דיין

הביבר, אשר מורגל היטב להתחמק מצלמי הפפראצי ברחבי העולם כולו, נסע עם המאבטחים על אופנועים לסיור של כשעתיים בנווה צדק.

משם המשיכה שיירת האופנועים שלו לחוף תל ברוך צפון, שלרוב לא מאוד עמוס באנשים, שם העביר זמן איכות של חוף ים, הכולל גם שיזוף (כן, הוא היה בלי חולצה) ומשחק מטקות. כאילו היה עוד נער אנונימי בן 17.

כשקלטו המאבטחים צלמי פפראצי באזור, חבש הכוכב קסדה, עלה על אופנוע ונמלט מהמקום לכיוון הטיילת. ולא שהוא עשה את זה בזהירות, הוא עשה זאת בברוטליות כשהוא בורח מצלמי הפפראצי, לא נזהר עליהם ונוסע במהירות ובפראות על האופנוע.

ג'סטין ביבר (צילום: אלעד דיין)
כן, זה הביבר בלי חולצה. בנות, נא להתרגש בהתאם | צילום: אלעד דיין

את התקרית סיים ביבר בשרתון. כרגע הוא לא מתכנן לצאת משם, אם כי יש סיכוי שיחמוק לארוחת ערב באחת המסעדות בעיר. וגם זה, כמובן, יתנהל תחת אבטחה כבדה.

מחר צפוי הכוכב לנסוע לים המלח, שם יעביר את זמנו בבית מלון בטיפולים ובפינוקים. בהמשך השבוע הוא צפוי לבקר גם בירושלים, ובין השאר גם לפגוש את ראש הממשלה, בנימין נתניהו. אנחנו נשאר עם היד על הדופק, ובינתיים קבלו את הביבר נטול חלק עליון בחוף תל אביבי. כמו שנאמר, תמונה אחת שווה אלף מילים.

ג'סטין ביבר (צילום: אלעד דיין)
קולט את הפפראצי | צילום: אלעד דיין
ג'סטין ביבר (צילום: אלעד דיין)
וממש לא אוהב את זה | צילום: אלעד דיין
ג'סטין ביבר (צילום: אלעד דיין)
יאללה, הייתי פה | צילום: אלעד דיין
ג'סטין ביבר (צילום: אלעד דיין)
ליאו אמר לי שהפפראצי פה עובדים חזק | צילום: אלעד דיין
פפארצי ג'סטין ביבר בים 11 (צילום: אלעד דיין)
קדימה, בוא נדרוס אותם | צילום: אלעד דיין
פפארצי ג'סטין ביבר בים 10 (צילום: אלעד דיין)
היידה ביבר | צילום: אלעד דיין
_OBJ

>>  בקרו במתחם הביברמאניה של מאקו

>> הביבר אוכל סמבוסק בארץ