אלן דג'נרס (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
דג'נרס. על זה את רוצה כל כך הרבה כסף? על קרדיגן וטריינינג? | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL
מפיקי "אמריקן איידול" לא מאמינים שזה קורה להם שוב: אחרי שנפטרו מהדיווה הסהרורית פאולה עבדול והתמודדו בקושי עם עזיבתו הצפויה של כוכב התוכנית, קאוול, עכשיו הם נתקלים בשופטת בעייתית חדשה - אלן דג'נרס.

דג'נרס אולי נחשבת אחת המנחות האהובות והנחמדות ביותר בטלוויזיה, אבל מאחורי הקלעים מתברר שיש לה דרישות מרחיקות לכת – השופטת הרביעית דרשה מהפקת "איידול" תקציב אסטרונומי של 150 אלף דולר עבור בגדים שנתפרים במיוחד עבורה, כל עוד היא מכהנת בחבר השופטים של התוכנית.

לאלן זה נראה ברור מאליו שדרישותיה ייענו, והיא לא מוכנה לקבל "לא". התירוץ שלה הוא העובדה שפאולה עבדול, השופטת המודחת של "איידול", זכתה בעבר לדמי כיס מכובדים שנועדו עבור מלתחה, איפור ובגדים.

אנחנו לא מתכוונים לזלזל חלילה, אבל איך אפשר להשוות בין הסטייל של פאולה לזה של אלן? אחרי הכל, כמה כבר עולות חליפות המכנסיים והחולצות המכופתרות של דג'נרס? בטח לא 150 אלף דולר! מה הלאה, סיימון ידרוש תקציב מיוחד שבו ירכוש דליים של ג'ל לשיער וחולצות שחורות צמודות מדי? אנחנו מציעים לבחורה החדשה במשרד להיות קצת יותר גמישה ולנסות להיות אחת מהחבר'ה. אחרי הכל, לא ברור כמה עונות התוכנית הזאת עוד תשרוד אחרי לכתו של סיימון.

>>אסתי גינזבורג הצטלמה לסרט הוליוודי חדש לצד הבויפרנד של ג'ניפר אניסטון