קים קרדשיאן וקניה ווסט חתן כלה בווג
קול ששון וקול שמחה | צילום: ווג

עוד לא ברור איך תיראה שמלת הכלה השלישית של קים קרדשיאן, אבל אם אתם רוצים לקבל מושג קלוש – תציצו בסרטון הזה, שצולם מאחורי הקלעים של צילומי השער שלה ושל  קניה ווסט לגיליון אפריל של "ווג" חודשיים לפני חתונתם המיוחלת בפריז.

הצלמת המפורסמת אנני לייבוביץ' צילמה את ווסט וקרדשיאן יחד עם בתם בת התשעה חודשים, נורת', ותיעדה את הקרדשיאנית במבחר שמלות כלה לבנות ומרשימות. "זה חלום שמתגשם!", צייצה קים בהתרגשות. "תודה ל'ווג' על השער הזה! או מיי גוד, אני לא יכולה אפילו לנשום...".

מקורות טענו שמי שהיתה אמורה להופיע על השער במקור היא קייט אפטון, שברגע האחרון הוחלפה על ידי בני הזוג. מנהלת התקשורת ב"ווג", הילדי קוריק, אמרה כי "לא התחייבנו בפני קייט לגבי השער, ואנחנו מצפים לעבוד איתה בעתיד".

"השער היה רעיון שלנו בלבד", הדגישה עורכת המגזין הוותיקה אנה וינטור במאמר העורכת שלה. "אולי קראתם שקניה התחנן בפניי לשים את ארוסתו על שער המגזין. הוא לא עשה דבר כזה".

עוד ב-mako סלבס:

קים סיפרה בעברה שקינאה באחותה הצעירה קנדל, שבגילה הצעיר כבר כיכבה על שער המגזין הנחשב. גם אם קניה לא התחנן ש"ווג" יסכימו ללהק את אשתו לעתיד, אין ספק שהוא היטה את הכף לטובתה כשהסכים לככב לצידה על השער.

קים קרדשיאן וקניה ווסט חתן כלה בווג
נורת' פחות בעניין
קים קרדשיאן וקניה ווסט חתן כלה בווג
וואן ביג הפי פמילי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +