במשך חודשים ארוכים כינו הצהובונים ומדורי הרכילות את ג'סיקה סימפסון שמנה, תהו מדוע היא לא מצליחה לרדת במשקל וצחקו על הכישלון שלה כפרזנטורית של "שומרי משקל".

אלא שהכוכבת הראתה לכולם מאיפה משתין הדג וכמה נקודות הוא שווה כשהצליחה להגיע למשקל הכבוד שלה, השילה ממשקלה 22 קילו אחרי לידת בנה השני וקיבלה 4 מיליון דולר על מאמציה.

כעת, מקורות מתעקשים כי הכוכבת – שהתחתנה בתחילת החודש – נסחפה עם הדיאטה ואפילו פיתחה הפרעת אכילה. "ג'סיקה רוצה לשקול 42 קילו", אמר מקור לצהובון "אין טאץ'". "היא התמכרה לפעילות גופנית. היא הולכת 10 קילומטרים ביום, עושה אימוני כוח שלוש פעמים בשבוע וכל הזמן רצה על ההליכון. היא ממש נסחפה ואפילו התעלפה כמה פעמים".

עוד ב-mako סלבס:

"היא נחושה בדעתה להיות רזה יותר", אמר מקור אחר, שסיפר שסימפסון (34) הורידה מהתפריט פחמימות, סוכר, סויה, בשר אדום ואוכל מעובד. "כרגע היא דקיקה יותר משהיתה מזה שנים, אבל עדיין לא חושבת שזה מספיק".

מקור נוסף טען כי "הקרובים אליה מפחדים למוות שיש לה הפרעות אכילה. נראה שהיא לא יכולה ולא רוצה להפסיק לרדת במשקל". לנו נדמה שבניגוד להרבה אנשים אחרים, לג'סיקה סימפסון דווקא אין בעיה עם איך שהיא נראית כעת.

אין תמונה
סימפסון מציגה את הגוף החדש אחרי הדיאטה

אין תמונה
בינתיים נראה שהוא הולך ונעלם

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +