אין תמונה
בריטני בתקופה השחורה

תמונות סטילס המנציחות את בריטני ספירס בעירום חלקי על סט הצילומים לקליפ "Gimme more" לפני כשנתיים, דלפו בסוף השבוע האחרון לרשת ומעוררות כצפוי סערה גדולה בקרב מעריציה של הזמרת בת ה-27.

ספירס נמצאת בעיצומו של סיבוב הופעות לקידום אלבומה החדש "The circus", הנחשב לאחד הקאמבקים המוצלחים של השנים האחרונות. פרסום התמונות החושפניות, בהן היא לובשת פאה שחורה ארוכה ומדגימה תנועות סטרפטיז על עמוד במכנסוני עור שחורים, נטולת חולצה, כאשר חזה מכוסה מדבקות דמויות כתובות קעקע, לא מסב לה נחת מן הסתם.

עם זאת, מקורביה טוענים שהיא מתנחמת בהצלחת הופעותיה באולם ה-O2 בלונדון, ומבלה בנעימים בבירה הבריטית עם שני ילדיה. בעלה לשעבר, קווין פדרליין, הגיע אף הוא ללונדון לסייע לה בטיפול בילדים.

"היא נינוחה ורגועה כמו שלא הייתה כבר הרבה זמן", מוסר מקורב לבריטני לאתר News of the world, "היא והילדים כבר הספיקו לבלות יחד בהייד פארק ובגלגל הענק של לונדון, 'העין'. היא קבלה ביקורות מצוינות על ההופעות ומרגישה בריטית לחלוטין. פרסום התמונות מקליפ שצלמה לפני שנתיים הוא צעד נבזי וחסר התחשבות.

המקורב הוסיף כי לא מדובר בחשיפה של חומר חסוי. "אלו צילומי תקריב הקיימים כבר שנתיים ומקבלים משמעות שונה לחלוטין. הרי כולם יודעים שהקליפ צולם בתקופה בה בריטני הייתה בעיצומו של משבר נפשי קשה שהסתיים באשפוז פסיכיאטרי. היא לא הייתה בדעה צלולה כאשר הסכימה להצטלם ככה".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: יודה לוי עושה שרירים, צביקה הדר עדיין המום מפרשת טופז, מירי בוהדנה וגל גדות חוגגות, סוזן בויל השתחררה מבית החולים, דודי מליץ מדבר על הכל ומה עושה היום כברה קסאי מ"כוכב נולד".