פאולה עבדול וניקול שרזינגר
קל הרבה יותר לפחד ביחד | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

ההדחה המפתיעה של המתמודדת דרו ריינוביץ' (14) מ"אקס פאקטור" בשבוע שעבר הותירה אותה שבורה, ואת המנטור שלה, סיימון קאוול, זועם ואבל. ריינוביץ' התמודדה ראש בראש על מקום בחמישייה האחרונה מול מרקוס קנטי, שמצא את עצמו כבר בעבר בשני המקומות האחרונים, ולתדהמת הצופים הודחה על ידי השופטים.

הטוויסט הזה גרר מבול תגובות ממעריצים של המתמודדת, המכונה בפשטות דרו, ורוב חיצי הנאצה הופנו כלפי שתי השופטות שהדיחו את ריינוביץ' – פאולה עבדול וניקול שרזינגר.

"שתי הזונות המטומטמות הדיחו את האדם הלא נכון, כי שהן שונאות את זה שלדרו יש יותר כישרון ממה שלשתיהן יהיה אי פעם", כתב מעריץ בטוויטר. "פאולה עבדול וניקול שרזינגר, שתיכן ראויות לכל השנאה. שתיכן קיבלתן החלטה אנוכית ואתן צריכות להתבייש בעצמכן!", הוסיף אחר. הגדילו ועשו גולשים שהפנו כלפי השתיים הודעות כמו "פאולה עבדול וניקול שרזינגר, הלוואי שתמותו".

פאולה עבדול וניקול שרזינגר
"שתי הזונות המטומטמות הדיחו את האדם הלא נכון" | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

"פאולה וניקול נדהמו מהתגובות שקיבלו", אמר מקור בהפקת התוכנית, המקורב לשופטים. "מיד אחרי התוכנית הן הופצצו בהודעות ממעריצים זועמים של דרו. נראה שאנשים התעצבנו על ההדחה שלה באותה מידה כמו סיימון. היא נערה צעירה והיה ניכר מאוד שהיא נסערת, וממש כמו במקרה של אסטרו, הרבה ממעריציה של דרו נמצאים ברשת והם מאוד קולניים".

קאוול, שזכה לאורך התוכנית להערות עוקצניות מכל השופטים על בחירותיו המוזיקליות והאמנותיות עבור הבנות בקבוצתו, עזב את שולחן השופטים ברגע שהוכרז שמה של דרו כמודחת. הוא סירב להגיב על הבמה להדחה, ורק חיבק את ריינוביץ', שמיררה בבכי.

"דרו התמודדה עם זה טוב, אבל סיימון היה שבור בגללה", הוסיף המקור. "הוא אהב לעבוד איתה והאשים את עצמו. הוא כעס על פאולה וניקול בהתחלה אבל הוא ידע שהן תמיד ילכו עם ההחלטה שלהן. זאת העבודה שלהן. יותר מכל, הוא פשוט הצטער על דרו". אנחנו, במקומן, היינו חוששים יותר מנקמתו של הבריטי הזעוף. אם מבטי השטנה שלו היו יכולים להרוג, מעריציה של דרו היו יכולים לישון בשקט.

פאולה עבדול וניקול שרזינגר
אפקט הפחד | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL