סוזן בויל בהתפרצות זעם (צילום: the sun)
בויל בהתפרצות זעם | צילום: the sun

האם הלחץ מתחיל להשפיע על סוזן בויל? הסאן הבריטי מדווח כי לזמרת הסקוטית היו שתי התפרצויות זעם במהלך היממה האחרונה. שוטרים נאלצו להתערב לאחר שהכוכבת העולה נכנסה להיסטריה באמצע המלון שבו היא מתאכסנת עם שאר כוכבי תוכנית הכשרונות הבריטית.

עדי ראיה מספרים כי שני זרים ניסו למתוח את בויל אך הסקוטית לא הגיבה ברוח טובה למתיחה. בויל התחילה להשתגע וצעקה "איך אתם פאקינג מעיזים! איך אתם פאקינג מעיזים לדבר אלי ככה!". אחד מהשוטרים שמוצבים במלון פנה אל בויל ושאל אותה בנימוס אם יש בעיה, אבל הסקוטית לא נרגעה והמשיכה לצעוק: "ברור שיש פאקינג בעיה!".

בויל התחילה לבכות ויצאה מיד מהמלון כאשר אנשי הפקה של התוכנית, חבריה והשוטרים יוצאים אחריה. עדי הראיה מיהרו לחלון בלובי לצפות במתרחש. אחד השוטרים פנה אל הזמרת ואמר לה: "את נמצאת במוקד התקשורת, את צריכה ללמוד להתמודד עם הדברים האלה". ידיד הבתולה גם כן ניגש אליה ואמר: "את לא יכולה להתנהג כך".

השופט הילל מתחרה: בויל השתוללה

"לקח לה המון זמן להתאושש ממה שעצבן אותה. היא נשמה בכבדות והיתה בעיצומו של התקף זעם", אמר עד ראיה שהיה במקום. "מסתבר שהלחץ סוף סוף מתחיל להשפיע עליה. אולי היא לא יכולה להתמודד עם הפרסום". למרבה הפלא, זו לא הייתה ההתפרצות הראשונה של הסקוטית. ערב קודם היא נכנסה לעוד התקף זעם לאחר שפירס מורגן, אחד השופטים בתוכנית הכשרונות הבריטית, הילל מתמודד אחר על הופעתו בחצי הגמר.

המתמודד, שאהין ג'פארגולי, בן ה-12, הדהים את הקהל בשירתו וזכה לשבחים רבים מהשופטים. פירס, שבויל נדלקה עליו, אמר על הזמר הצעיר: "זו הייתה ללא ספק הופעת השירה הכי טובה שראינו עד כה". בויל צפתה בתוכנית מתוך בר המלון ובאותו רגע, נעמדה הסקוטית וצעקה לטלויזיה: "פאק אוף!" תוך כדי עשיית תנועה מגונה, ויצאה מהמקום זועמת. יותר מ-100 אורחים צפו בהתנהגות הבזיונית הזאת.

סוזן בויל רוקדת (צילום: the sun)
בויל רוקדת. מה יהיה הסוף? | צילום: the sun

"בהתחלה היא ישבה בבר שמחה עם המשקה שלה", סיפר אורח ששהה במלון. "היא התעצבנה קצת כשקבוצה של תיירים פנו אליה וביקשו חתימות ואמרה להם לחכות עד ששאהין יסיים את השיר שלו. היא חייכה בזמן ששאהין שר, אבל ברגע שפירס התחיל לשבח אותו היא השתגעה. היא קמה, עשתה את אחד הריקודים המוזרים שלה ויצאה בזעם. לא ראינו אותה שוב באותו ערב".

"זה היה ברור שזה מאוד העציב אותה כשהשופט האהוב עליה צידד באחד המתמודדים הגדולים שלה", סיפר עד ראיה נוסף. "זה מתחיל להיראות כאילו כל הסיפור הזה הוא קצת יותר מידי בשבילה".

רמבויל: על הקשר שבין סוזן לסטאלונה

אחד השחקנים, שוורצנגר (צילום: רויטרס)
רמבו. הגרסה המקורית | צילום: רויטרס

תושבים בכפר הביתי של בויל בבלקבורן, ווסט לות'יאן, טוענים כי התפרצויות זעם הם דבר מאוד שכיח אצל הסקוטית. מסתבר ששכניה של בויל הצמידו לה שם כינוי במרוצת השנים - רמבו.

"הסיבה לכינוי הוא שאם סוזן לא מקבלת את מה שהיא רוצה, היא משתוללת", אמר שכן של הזמרת. שכן אחר הוסיף: "זה לא מוזר לראות אותה משתוללת על הדברים הכי קטנים. רבים מאיתנו חושבים שזה רק עניין של זמן עד שהיא תאבד את עשתונותיה בתוכנית".

אז כל מה שנותר לנו לעשות הוא לחכות ולראות האם שכניה של הסקוטית צודקים - האם יש לנו פה באמת פצצה מטקטקת שרק מחכה להתפוצץ מול המצלמות? כל עוד לא נצטרך לראות אותה שוב מנענעת את גופה לכיוון השופטים אולי באמת עדיף קצת דרמה.

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

וממש עכשיו בmakoבידור: כבר לא צריך לגור בארה"ב כדי להצליח בהוליווד, מירית וגיא מבלים ביחד בים, ובין לבין מירית מצאה זמן לדגמן מול בר רפאלי, לניקולס קייג' יש סרט חדש, עינב בובליל פותחת פה על הומואים, הטוויטר כובש את הביצה ומה עושה היום מאור פיניה מ"כוכב נולד"?