מדונה ולורדס
מדונה ולורדס. בקטע של בנות גילמור | צילום: Joe Kohen, GettyImages IL

"Nine", הסרט החדש של הבמאי רוב מארשל ("שיקגו") לא יצא עדיין לאקרנים, אבל כבר מועמד לחמישה פרסי גלובוס הזהב. לא פלא, אם כך, שמיטב אצולת הוליווד הגיעה לחלוק לו כבוד ולחזות במו עיניה במה שיהיה כנראה הלהיט הגדול הבא של השנה.

כוכבי הסרט, ביניהם מריון קוטיאר ודניאל דיי-לואיס (שניהם מועמדים לפרסים בקטגוריות המשחק), ניקול קידמן, פנלופה קרוז, קייט הדסון ופרגי ייצגו את הסרט על השטיח האדום בהקרנת הבכורה בניו יורק. דיי-לואיס מגלם בסרט, המבוסס על מחזמר זוכה פרסים מברודווי, את הבמאי האיטלקי המצליח גווידו קונטיני שנאלץ להתמודד עם הנשים בחייו – אשתו, המאהבת שלו, השחקניות בסרטיו וגם אימו, אותה מגלמת סופיה לורן הוותיקה. 

קידמן וקרוז, שמגלמות בסרט את המאהבת והמוזה של קונטיני, כבר מכירות פחות או יותר את ההרגשה להיאבק על גבר אחד – האקס המשותף טום קרוז.

ניקול קידמן
קידמן. שתיים רבות - קייטי לוקחת | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL
פנלופה קרוז
קרוז. שתיקח, בכיף | צילום: Joe Kohen, GettyImages IL

כוכבים נוספים שהגיעו להקרנת הבכורה היו התאומות אולסן (שחיות בעיקר מתמלוגים ואירועים כאלה בזמן האחרון) ונעמי ווטס, אך מי שגנבו את ההצגה היו מדונה ולורדס, בתה הבכורה, שכבר הפכה לאייקון תרבותי בפני עצמה. 

מדונה, לורדס וג'סיקה סיינפלד
לורדס, מדונה וג'סיקה סיינפלד. כן, אשתו של ג'רי | צילום: Joe Kohen, GettyImages IL

כיאה לפאשוניסטה צעירה, לורדס היתה לבושה בחצאית דולצ'ה וגבאנה ובג'קט עור במראה אייטיזי אופנתי. מדונה, לעומתה, ניסתה כנראה לשחזר את ימי התום שלה מתקופת "Like A Prayer", בשמלת דולצ'ה וגבאנה הדוקה וצלב על הצוואר. מזל שהיא מדונה.

זאת לא הפעם הראשונה שמדונה ולורדס עומדות יחד באור הזרקורים, ומדונה אף אמרה לאחרונה בראיון לתוכנית בוקר באנגליה כי לילדיה יש מזל שהיא אמם. "הם מקבלים בונוסים וצ'ופרים נהדרים בגלל שהם הילדים שלי, והם יודעים את זה", אמרה הזמרת. "הם אסירי תודה ומעריכים את זה מאוד. אני חושבת שהם די מאוזנים בתפיסה שלהם של תהילה וסלבריטאות. לקח להם זמן להסתגל, אבל עכשיו הם בסדר עם העניין". חכי חכי לאוטוביוגרפיות שלהם.

קייט הדסון וגולדי הון
קייט הדסון ואמה גולדי הון. אמרתי לך להביא משהו חם או לא אמרתי? | צילום: Joe Kohen, GettyImages IL
התאומות אולסן
התאומות אולסן. מאמא אולסן לא בקטע, כנראה | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL
קאסט הסרט
כוכבי הסרט "תשע". ווי אר פמילי | צילום: Joe Kohen, GettyImages IL

>>אנג'לינה ג'ולי שוקלת לתקשר עם אמה המנוחה ולשאול אותה אם בראד פיט הוא האחד