אין תמונה
צרות באות בצרורות

כולנו זוכרים את קלטת הסקס שהזניקה את הקריירה – אם אפשר לקרוא לזה כך – של קים קרדשיאן לפני שבע שנים, והכניסה לה ולמשפחתה כמה מיליונים טובים לחשבון הבנק.

כעת מסתבר שהתפוח לא נפל רחוק מהעדשה, וכי גם אימה של קים, קריס ג'אנר (58), צילמה קלטת כזו – קלטת שהגיעה לידיים הלא נכונות, למרבה הצער.

לפני כשבוע פנה אדם אלמוני למשפחת קרדשיאן וטען כי ברשותו קלטת סקס של ג'אנר. "בהתחלה היא חשבה שמדובר בבדיחה, כי היא ידעה שזה לא יכול להיות אמיתי", אמר מקור המקורב לקריס. "מן הסתם היא לא היתה נותנת לאף אחד לצלם אותה בזמן האקט – אז היא התעלמה מזה".

אלא שמהר מאוד הסתבר לג'אנר כי האלמוני לא משתעשע: "הוא התקשר לקריס יותר ממאה פעמים בשבוע האחרון, מיותר ממאה מספרים שונים. הוא משתמש במערבל מספרים סלולרי. הוא התקשר יותר מ-25 פעם ביום ראשון! האיש דורש כסף מקריס, ואם היא לא תשלם לו הוא יפיץ את הקלטת".

עוד ב-mako סלבס:

לדברי המקורות, "המשפחה הגבירה את האבטחה בצורה דרסטית ולקריס לא נותרה ברירה מלבד לפנות עם המידע לרשויות החוק ולחוקר הפרטי שלה".

האם מדובר בקלטת שבה מתועדת המטריארכית עם בעלה בנפרד ברוס ג'אנר? במהלך צילומי סדרת הריאליטי של המשפחה נרמז לא פעם שלשניים יש קלטת סקס, ובתה קורטני אף ארגנה מתיחה וצילמה קלטת מזויפת יחד עם בן זוגה, סקוט דיסיק.

אז מה יש לקריס להסתיר? אם להאמין לשמועות על הקוגרית השובבה, יש סיכוי שהיא מתועדת בקלטת עם כוכב "הרווק" בן פלג'ניק, או גרוע מכך – עם ידיד המשפחה לשעבר או.ג'יי סימפסון.

קריס ג'נאר (צילום: מתוך האינסטגרם של קריס ג'אנר)
איפה ברוס שיסיט את תשומת הלב? | צילום: מתוך האינסטגרם של קריס ג'אנר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +