אין תמונה
גיליון מאי של "ווג". בחר לך זוכת אוסקר

מה קורה כשנותנים לשחקנית מפורסמת לערוך גיליון של מגזין אופנה נחשב? הקוראים של "ווג" הצרפתי יגלו בקרוב כשירכשו את גיליון מאי של המגזין, בעריכתה של לא אחרת מאשר פנלופה קרוז.

קרוז שימשה כעורכת אורחת בגיליון החדש שיעסוק, כמו בכל שנה, בפסטיבל קאן. כיאה לכוכבת במעמדה, הצליחה קרוז הספרדייה לגייס לגיליון שמות של כוכבים, במאים וצלמים מן השורה הראשונה, כמו שתוכלו לראות באחד השערים של הגיליון המדובר.

כן, לגיליון מאי יהיו שלושה שערים שונים – על אחד מהם יופיעו קרוז וסולן "U2", בונו, על השני תופיע קרוז עם מריל סטריפ, ועל השלישי מככבות יחד קרוז, סטריפ, קייט ווינסלט, ג'וליאן מור, נעמי ווטס וגווינית' פאלטרו. מריל סטריפ, כזכור, גילמה את בת דמותה של עורכת "ווג" האגדית אנה וינטור בסרט "השטן לובשת פראדה", כך שייתכן והיו לה כמה עצות לתת לעורכת החדשה והצעירה.

אין תמונה
קרוז וסטריפ. באה לעזרת חברה

לא שהיא צריכה כאלה - אחד מעורכי המגזין הצרפתי, אוליבייה לאלן, סיפר כי קרוז "הייתה מאוד יסודית ומדויקת לגבי מה שהיא רוצה". התוצאות מדברות בעד עצמן: מלבד השערים המסקרנים, פנלופה הצליחה לגייס גם את ידידה הטוב, הבמאי פדרו אלמודובר, שראיין את השחקנית הצרפתייה הוותיקה ז'אן מורו בראיון שכותרתו "דבר אליה".

קרוז עצמה תציג במגזין את כישרונה כצלמת, בתמונות של סלמה הייק ההריונית ושל בן זוגה חוויאר בארדם עם שון פן. היא גם מככבת בהפקת אופנה אביבית ובמחווה לסרטיה המשותפים עם אלמודובר. בקצב הזה, גם היא תוכל בקרוב ללבוש פראדה, לשכור לעצמה עוזרת צעירה בשם אמילי ולהתעלל בה כל הדרך לבראיינט פארק.

אין תמונה
קרוז ובונו. אני ואתה נדגמן את העולם

>>בנו של מייקל דאגלס נשלח לכלא