אין תמונה
עומר בהאט יושב בשורה הראשונה במהלך הלוויתו של ג'קסון

לפני כשבועיים, במהלך הלוויתו של מייקל ג'קסון, התבונן כל העולם במשפחת ג'קסון האבלה - באחיו, אחיותיות וילדיו - שישבו בשורה הראשונה והזילו דמעות. היו כאלה ששמו לב שלצדם של בני המשפחה והאהובים, ממש שם בשורה הראשונה והמכובדת, יושב צעיר לא מזוהה שנראה לא פחות עצוב ומדוכא. העיתון הבריטי הסאן מדווח היום כי מדובר בעומר בהאט, רקדן נורווגי בן 25, שנחשב לפי השמועות כבנו הרביעי והסודי של מייקל.

לפי הדיווחים, לפני כחמש שנים התוודה מייקל בפני חבריו כי עומר הוא תוצאה של סטוץ לילי קצר משנת 1984. לאחר שנולד, שלח ג'קסון שני עובדים מטעמו לאוסלו כדי לעזור לאם, פיאה, לגדל את הילד.

מייקל פגש את עומר לראשונה בשנת 1996 במלון בתוניסיה. עומר היה אז בן 12 ויכולות הריקוד שלו הרשימו את מייקל. הוא העריץ את ג'קסון מאז שהיה ילד, כך נטען, ומאז פגישתם החלו השניים להופיע בציבור ואפילו לרקוד ביחד.

בילדותו בילה עומר כמה שנים באחוזת נוורלנד, טוען הסאן, והתערבב עם שאר ילדיו של ג'קסון כאילו הוא חלק בלתי נפרד מן המשפחה. עומר וג'קסון אף תועדו יחד בוידאו במהלך אחד מחגי המולד באחוזה, כשהם יושבים יחד ופותחים מתנות. 

עומר אפילו נכח בנוורלנד בשנת 2003, במהלכה התפרצה חוליית המשטרה של סנטה ברברה לאחוזה במטרה לעצור את ג'קסון באשמת התעללות בילדים. "זה היה חולני", אמר בראיון בשנה שעברה, "לא ידענו למה הם שם, ומייקל בכלל לא היה בבית".

אין תמונה
ג'קסון ועומר בתוניסיה

השניים המשיכו לשמור על יחסים קרובים לאורך השנים. "אני חושב שהנאמנות שלי למייקל היא הסיבה שאנחנו עדיין בקשר", אמר עומר. את אלבומו "Invincible", אגב, הקדיש מייקל ג'קסון לבחור בשם בנג'מין הרמנסן - חברו הטוב ביותר של עומר שנדקר על ידי ניאו נאצים.

והתפוח כנראה לא נופל רחוק מעץ - גם עומר הסתבך בעברו עם סמים, ואף נעצר ונקנס בשנת 2004 באשמת אחזקת מריחואנה בנורווגיה. כיום הוא עדיין באל איי, מנסה להזניק קריירה כראפר, תחת השם O-Bee. לפי הדיווחים, עומר כבר ביקש לעבור בדיקת די.אן.איי כדי לגלות האם הוא אכן בנו של הזמר.

משפחתו של עומר, אי שם באוסלו, סירבה כמובן להגיב לשמועות. יחד עם זאת, מיד לאחר פטירתו שיחררה אמו של עומר, פיאה, את ההצהרה המסתורית הבאה: "הוא היה מלך הפופ, אבל בשבילנו הוא היה הרבה יותר מזה".

פיאה ובעלה הפקיסטני, ריז, עבדו בעברם עבור מייקל ג'קסון בארצות הברית - פיאה הייתה אומנת וריז נהג, ככל הנראה. ריז, אגב, אישר שעומר אכן ישב בשורה הראשונה בלוויה, והוסיף "אמרתי לאשתי 'חכי עד שהתקשורת תעלה על זה, זה לא דבר קטן'".

מייקל ג'קסון 1958-2009 - סיקור מיוחד

עוד בmakoבידור: אסתי גינזבורג מתגייסת, מה קורה במשלוש בר רפאלי-גיא גיאור-בקי גריפין, לדניאל תבורי נגנב האייפוד, מירית וקנין תגיש את "שורדות בבית", מה עובר על בראד פיט; אריק אלפר לא מצליח למכור את הג'יפ בו זכה; אור קולנברג יודע מי אשם בהדחתו.

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.