מדונה בטרנינג שחור ומשקפי שמש (צילום: Reuters)
מדונה. לא שווה 15 אלף ליש"ט | צילום: Reuters

לידיעת הקוראת מדונה. אמנם החלטת לסיים את סיבוב ההופעות המצליח "Sticky and sweet", ואפילו בישראל, אך נראה שלא כדאי לך לוותר על העבודה הנוכחית שלך. לראיה: ציור שמן המנציח את הזמרת בעירום מלא לצד בעלה לשעבר, הבמאי גאי ריצ'י, נותר מיותם בסיומה של מכירה פומבית בה דרש הצייר פיטר האוסון 15 אלף ליש"ט בעבור היצירה.

האירוע התקיים בעיר גלזגו, כאשר המחיר שדרש האמן עבור הציור היה 20 אלף ליש"ט אך האוצר צנן מעט את התלהבותו הראשונית והוריד אותו ל-15 אלף. מתברר, כאמור, שגם הנחה הזו לא הייתה מפתה דיה עבור באי המכירה הפומבית שלא רוו נחת מהנצחת דמותה של הזמרת כדמות גרוטסקית ושמנה ועוד בעירום מלא.

אוצר המכירה הפומבית, בריאן קלמנטס, מסר בתגובה: "המכירה זכתה להצלחה גדולה ביומה הראשון, אך במפתיע ציור השמן הפרובוקטיבי 'מדונה וגאי' של האמן פיטר האוסון אכן לא נמכר. הוא עדיין מוצע למכירה במחיר התחלתי של 15 אלף ליש"ט, והמעוניינים יוכלו לרכוש אותו בסבב השני של המכירה המיועד להתקיים בימים הקרובים. אנו מאמינים בציור, ומשוכנעים שהוא יהפוך לנכס אמנותי מודרני חשוב בסקוטלנד של המילניום החדש".

 האוסון צייר את "מדונה וגאי" לפני ארבע שנים, הרבה לפני שהתחילו המחלוקות בין בני הזוג שהסתיימו כידוע בגירושיהם בסוף השנה שעברה.

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

ועוד בmakoבידור: דן שילון מדבר על פרשת דודו טופז, רותם סלע, שרי גבעתי וסיון קליין הצטלמו לפרסומת חדשה, נטע לי וגבי חוזרים לזוגיות, צפו בסאשה ברון כהן מראה לאמינם מאיפה משתין הבוראט, מה עושה היום שי שרעבי מ"כוכב נולד", גאלה קוגן היא הדבר הבא ואופירה אסייג ממש לא אוהבת סיגריות.