גווינית' פאלטרו וכריס מרטין ממשיכים לשחק במשחק הקלישאות בכל הקשור בפרידה שלהם, ושומרים על חזות מאוחדת וידידותית מול השמועות על הסיבות לפרידה.

אלא שכעת, לראשונה מאז ההודעה הרשמית, חושף סולן "קולדפליי" קצת על מה שהביא להחלטה להיפרד אחרי עשר שנות נישואין ושני ילדים משותפים.

בראיון לתוכנית רדיו בריטית הודה מרטין כי הוא עצמו אחראי במידה רבה לפרידה. "אני לא יכול להאשים אף אחד אחר. אני צריך לעשות כמה שינויים", אמר. "לא הייתי משתמש במילים 'התמוטטות עצבים' – זו היתה יותר הבנה שאני צריך להתבגר, בעיקרון".

מרטין הקפיד על ניסוחים עמומים ככל האפשר, אך בין השורות ניתן להבין למה הוא מתכוון: "לפני שנתיים בערך הייתי בבלגן, באמת, בגלל שלא יכולתי ליהנות מהדברים הטובים סביבי ומהדברים שבהם אני טוב, כי זה פשוט העיב עליי".

עוד ב-mako סלבס:

"אם אתה לא יכול להיפתח, אתה לא יכול להעריך את מה שיש לך", הוסיף באותו ראיון. "אתה יכול להיות עם מישהי מדהימה, אבל בגלל הבעיות הפרטיות שלך אתה לא יכול ליהנות מהעובדה הזו בדרך הנכונה".

במהלך נישואיהם של השניים פורסמו לא פעם שמועות על רומנים של בני הזוג, בין השאר עם מפורסמים אחרים (כמו קייט בוסוורת', למשל). תוסיפו לכך את התבטאויות העבר של פאלטרו לגבי המזג ההפכפך של בעלה המוזיקאי – ותקבלו את הסאבטקסט מאחורי הצהרותיו הזהירות של מרטין.

אין תמונה
המשיכה הלאה

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +