אין תמונה
ג'ון ובנו. אחד החמודים אם לא 'ה'

הם אמנם רק בני כמה שבועות, אבל להורים שלהם יש כמה תקליטי פלטינה בבית, פרסי גראמי למכביר ולא מעט כסף בבנק. ארבעת העוללים הללו הם נצר לאצולת המוזיקה העולמית, וגאוותם של ההורים הטריים אלאניס מוריסט, סלין דיון ואלטון ג'ון.

התהילה לא זרה לתאומים לבית דיון ולזאטוט החדש של ג'ון ובעלו דיוויד פרניש – שלושתם כבר הספיקו להופיע על כמה שערי מגזינים ידועים, והתאומים נלסון ואדי אפילו ככבו על שער מגזין קנדי כשעוד היו בבטן אימם.

אין תמונה
מוריסט והקטן שלה. לא קצת מסוכן ככה עם הקפה הרותח?

אבר מוריסט הקטן כיכב בעיקר בתמונות פפראצי כשהיה ברחם, ונחשף עכשיו לעולם בזמן טיול עם אימו ואביו, מריו. השלושה טיילו ברחובות, כשאלאניס מחזיקה אותו ביד אחת וביד השנייה קפה רותח, ומריו הגאה מצלם את שניהם באייפון שלו.

במקרה של אלטון בן ה-64, אביו הביולוגי של זאקרי שנולד מאם פונדקאית, נראה כי האבהות החדשה מוציאה ממנו את הילד הפנימי שבו. ג'ון אמר לאחרונה כי "אני מעריך מאוד את הילדות שלי עכשיו, ותחושת הפלא והגילוי העצמי שממנה נהניתי. אנחנו רוצים לתת את זה לזאקרי, עד כמה שרק ניתן".

סלין דיון והתאומים (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
דיון והתאומים. חכו שתשמעו אותם שרים | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

גם התאומים אדי ונלסון נולדו לדיון (42) ובעלה, המפיק רנה אנג'ליל, אחרי מסכת תלאות שכללה טיפולי פוריות וארבע הפלות טבעיות. לבני הזוג יש ילד נוסף, רנה-צ'ארלס בן העשר, שנראה מבסוט לגמרי מהחברים החדשים במשפחה.

השבוע חשפה סלין את המשפחה החדשה שוב באירוע לכבוד שובה ללאס ווגאס, ונראה כי התאומים החמודים כבר התרגלו לאור הזרקורים ולמצלמות הפפראצי. אחרי הכל, זה מחיר התהילה של ירושת המיליונים שמחכה להם.

אין תמונה
מי גאון של אבא?

>> תספורת רייצ'ל החדשה: ג'ניפר אניסטון עשתה קארה