אין תמונה
הבהרה: תמונה זו לא צולמה על ידי ליאונרדו די קפריו. בר רפאלי וליאו
אם מצאתם את עצמכם מתגעגעים מאוד לבר רפאלי, יש לנו בשורות טובות עבורכם: ממש בקרוב תוכלו לראות אותה. אז נכון, אמנם לא מדובר בחיזיון בשר ודם, אבל רפאלי תככב בקליפ החדש של להקת "הפיל הכחול". ובינינו? גם זה משהו.

לא, רפאלי לא החליטה לפצוח בחלטורה של כוכבת קליפים, אבל לשיר הספציפי הזה, "שיר על הים", יש משמעות גדולה עבורה ולכן החליטה להירתם לצילומים בפעם האחרונה שהייתה בארץ יחד עם אחיה דור וחברים נוספים.

קטע הוידיאו הזה מוקדש לזכרו של חבר ילדות של האחים למשפחת רפאלי, בן רום, שלחם במחלה קשה בשמונה השנים האחרונות ונפטר לפני מספר חודשים. "הפיל הכחול", מסתבר, הייתה הלהקה האהובה על רום, ולא רק שבר ודור נרתמו לצילומים, אלא הם גם נידבו את הוילה המשפחתית בהוד השרון לצילומים.

אין תמונה
היום תורי לנהוג!
אבל לא רק בר מאמצת תחביבים חדשים, אלא גם ליאונרדו די קפריו, שלקח את הגירל-פרנד לחנות "המצלמות של סמי" בהוליווד כדי לקנות לעצמו מצלמה. זאת, בניגוד מוחלט למהלך העניינים בכל פעם שמופנית אליו מצלמה של פפארצי. אולי הוא רוצה להתאמן בבית מול המראה בפוזיציות מחמיאות. או, מחשבה הרבה יותר מפתה מבחינתנו: לעשות בוק לבר.

ליאו, אם אתם ממש מתעניינים, רכש מצלמת קאנון חדשה (נו, לפחות טעם במצלמות יש לו) עם עדשת 70-300 מ"מ, מה שגורם לנו לתהות האם די-קפריו פוצח בקריירה חדשה כצלם בנשיונל ג'אוגראפיק. לטובת אלו שלא יודעים, עדשה כזו עולה בסביבות ה-700 דולר ומשמשת בעיקר צלמי ספורט ובעלי חיים מקצועיים.

גם בר, חלילה, לא נשארה מקופחת ורכשה מספר פריטים בבוטיק של פרד סגל. איזה כיף לחיות בהוליווד.

אין תמונה
בוא, עכשיו הולכים לעשות קניות בשבילי

>> מה הבעיות של דפנה וגיא גיאור?

בואו לבחור איך תיראה חתונת השנה של מאקו