אין תמונה
האת'ווי והחבר הפושע. לא מגניב בכלל

לא ברור מה קורה בימינו לכוכבות המתוקות של הוליווד – סנדרה בולוק ממשיכה להסתבך בפרשייה המצערת שכוללת את בעלה, דוגמנית עירום מקועקעת ואביזרים ניאו-נאציים, ואילו אן האתווי נאלצת להתמודד בשנית עם בן זוג שלא ממש שומר על החוק.

החבר הנוכחי של האתווי, אדם שולמן, חשוד בגניבת ציור קיר מאתר בנייה השייך לחברת H&H. שולמן הוא שחקן כושל יחסית, ששיא הקריירה שלו כלל הופעת אורח בסדרה "חלום אמריקאי".

על פי החשד, שולמן "הרים" ציור קיר שצייר האמן מיסטר בריינווש, ובעזרתו של חבר גנב אותו מאתר הבנייה. נשיא חברת H&H קן הארט אמר כי הוא מחשיב את הציור כחלק מרכושו, אך לא מתכוון להגיש תלונה אם הגניבה תוחזר.

אין תמונה
רגע הגניבה. סליחה, לא ידעתי שזה שלך

"אם הוא יחזיר את האמנות שגנב, זה ייגמר", אמר הארט. "אבל אם לא, אני הולך להגיש תלונה במשטרה על גניבה". מאז, אגב, הספיק שולמן להתקשר להארט, להתנצל על הגניבה ולהשיב לו את הציור. כך שבכלא אן כבר לא תצטרך לבקר אותו, כנראה.

לרוע מזלה של האתווי, לא מדובר בחבר הראשון שעושה לה בושות: בן זוגה לשעבר רפאלו פוליירי כבר מרצה עונש מאסר על תרגיל נוכלות, באמצעותו גנב מיליוני דולרים ממשקיעים תמימים שהאמינו שיש לו קשרים רווחיים עם הוותיקן. אן, אם זה מנחם אותך, לפחות לא מדובר פה בקלטות סקס נאציות. אנחנו מקווים.

>>או מאמא: קלאודיה שיפר הריונית בעירום