מתוך התוכנית אקס פקטור (צילום: mako)
סייקו | צילום: mako

מסתבר ששחור הוא לא רק הצבע האהוב על סיימון קאוול בחולצות טי, אלא גם בנייר טואלט. ספר חדש על חייו של המיליונר הבריטי, ששמו "Sweet Revenge: The Intimate Life of Simon Cowell", חושף פרטים הזויים ולא מחמיאים בעליל, כמו למשל העובדה המשונה הזו.

מלבד נייר טואלט שחור, באחוזתו של קאוול, ששווה כ-20 מיליון ליש"ט, יש גן המעוצב כך שיצור אשלייה של הליכה על המים, ישו סטייל. על פי הספר, סיימון מוציא מוציא 3,000 ליש"ט בשבוע על פרחים, כסף קטן עבור מי שעל פי הערכות, מרוויח 45 מיליון ליש"ט בשנה.

אבל זה לא הכל: מסתבר שקאוול, שחצן ידוע, אובססיבי במיוחד למראה שלו ולנעורים. קאוול (52) מקפיד להזריק בוטוקס פעמיים בשנה ועובר טיפולי אנטי-אייג'ינג, צובע את שיערו, עובר חוקנים באופן קבוע, מסיר שיער מהחזה ומשתיל כתרים בפיו כדי להיראות צעיר מגילו. אם זה לא מספיק, מדי שבת סיימון מקבל בביתו אינפוזיה של מגנזיום, ויטמין בי וסי טהורים הישר לורידים.

קאוול הגיב לפרסומים, אך בחר שלא להכחיש או לאשר את הפרטים, רק לציין שלמרות ששיתף פעולה עם הסופר, לא מדובר באוטוביוגרפיה רשמית. "הספר הזה לא נכתב על ידי. הוא לא מאושר. הכותב הוא טום באוור", הצהיר.

גם היחצ"ן שלו, מקס קליפורד, התייחס רק לשיתוף הפעולה של קאוול עם באוור: "דיברנו על כך והבהרתי לו שלדעתי עליו להתרחק מטום באוור. ברגע שאתה מדבר עם מישהו, אתה עובד איתו. הספר הזה גורם לאנשים לחשוב שהוא אדם שמדבר על חייו האישיים עם אחרים. הוא לא". לא, הוא רק נותן להם להשתמש בשירותים שלו, מסתבר.

סיימון קאוול מביך
אז איך אתה יודע מתי אפשר להפסיק לנגב? | צילום:
נייר טואלט שחור
איך רואים אם סיימת? | צילום: