קלואי קרדשיאן ולמאר אודום (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
הגיע הזמן באמת | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

אחרי שני הגירושין של אחותה קים והפרידה האחרונה של אימה קריס מבעלה ברוס ג'אנר, גם קלואי קרדשיאן מצטרפת לסטטיסטיקה המשפחתית. קרדשיאן (29) הגישה בשישי האחרון בקשה לגירושין מבעלה בארבע השנים האחרונות, שחקן ה-NBA למאר אודום – כך אישר ערוץ "E!", שמשדר את תוכנית הריאליטי "משפחת קרדשיאן".

ההחלטה הגיעה אחרי חודשים ארוכים של מתיחות ביחסים בין השניים, על רקע התמכרותו של אודום לסמים ומעצרו באוגוסט על נהיגה תחת השפעה. הוא נכנס בספטמבר למכון גמילה אך יצא משם כעבור יום אחד בלבד. מאוחר יותר נגזרו עליו שלוש שנים על תנאי.

על פי מקורות, קלואי דרשה מלמאר לקבל עזרה – אחרת תסיים את נישואיהם. השניים אף קיבלו ייעוץ זוגי לפני מספר חודשים: "קלואי היתה מאוד פגועה מכל מה שקרה. יש הרבה דברים שקשורים בלמאר שהיא מגלה רק עכשיו", אמר מקור בזמנו.

למאר סבל מחיים קשים למדי – אימו נפטרה מסרטן ואביו היה מכור להירואין. לאודום נולדו שלושה ילדים מחברתו לשעבר, והצעיר מביניהם נפטר מתסמונת מוות בעריסה כשהיה בן חצי שנה בלבד.

קלואי קרדשיאן ולמאר אודום (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
עם קים. מבינה בגירושין | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

כזכור, אודום וקרדשיאן נישאו בספטמבר 2009, חודש לאחר שנפגשו. הם ניסו להיכנס להריון ללא הצלחה, נושא שהעסיק את הצהובונים וכיכב גם בתוכנית הריאליטי שלהם, "קלואי ולמאר". עם הזמן נתקלו השניים בקשיים נוספים בגלל בעיותיו האישיות של אודום, אך עדיין נחשבו לאחד הזוגות המאוהבים והיציבים במשפחה.

השניים לא ניתקו קשר בחודשיים האחרונים, ואף נפגשו בהופעה של קניה ווסט וביום הולדתה ה-58 של קריס. "היא עדיין אוהבת אותו, אבל הם לא חזרו להיות יחד", אמר מקור. "הוא לא האויב, למשפחה שלה עדיין מאוד אכפת ממנו, אבל בסופו של דבר, אני לא יודע אם הוא וקלואי יוכלו להמשיך מכאן הלאה".

במסמכי הגירושין ציינה קלואי כי הסיבה לבקשה היא "חילוקי דעות שאינם ניתנים לגישור", וכמו כן ביקשה להסיר רשמית את שם המשפחה "אודום" משמה. בנוסף, היא לא דורשת מזונות ומבקשת שהשופט גם לא יפסוק מזונות ללמאר.

השניים טרם הגיבו רשמית לידיעות, אך בסוף השבוע קרדשיאן העלתה לאינסטגרם ציטוט שמשקף את הלך הרוח שלה: "אני חזקה כי הייתי חלשה, אני חסרת פחד כי הייתי מפוחדת. אני חכמה יותר, כי הייתי טיפשה".

>> יאנה יוסף סוגרת עניינים עם צלם הפפראצי

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

קלואי קרדשיאן חושפת
לא תישאר הרבה זמן לבד