מריל סטריפ וסנדרה בולוק מתנשקות (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
מריל סטריפ וסנדרה בולוק. שימו לב לאחיזה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

כן, זה באמת קרה: סנדרה בולוק התנפלה על מריל סטריפ בשעה שהששתיים עלו לבמה לחלוק את פרס השחקנית הטובה במהלך טקס פרסי בחירת הקהל, והדביקה לה נשיקה לוהטת. אין ספק שמדובר בטרנד לוהט למדי, שאפילו זמרת מצליחה כמו קייטי פרי עשתה ממנו קריירה שלמה. אז למה ששתי סלבריטאיות יפנקו אחת את השנייה בנשיקה רטובה מול עדשות המצלמה? מתברר שיש לא מעט סיבות, הזויות יותר או פחות. קבלו מבחר צרפתיות עסיסיות.

אין תמונה
קייט מוס וג'מימה קאן. רק שהשיער לא יפריע להן

האישה מימין זו הדוגמנית קייט מוס, והבחורה שהיא שואבת לה את הפה היא אשת חברה בריטית בשם ג'מימה קאן, שיצאה בזמנו עם יו גרנט, וכאן יש סיפור מעניין: מוס השתתפה במכירה פומבית למען פליטים פלסטינים, נו לס, ובמסגרתה הציע מיליונר בריטי 108,000 דולר תמורת מזמוז רטוב עם מוס במשך דקה אחת שלמה. אלא שאשתו הייתה בדיוק באותו אירוע והמיליונר התפדח לנשק מישהי אחרת בנוכחותה, אז הוא העניק את הנשיקה לאדם אותו הביס במכירה הפומבית - קאן. יו גרנט, סביר להניח, היה מאושר עד השמיים.

סיינה מילר ואחותה מתנשקות (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
סיננה מילר ואחותה סוואנה. די דוחה בסופו של דבר | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

זאת סיינה מילר, וזו אחותה (!) סוואנה, שהגיעה איתה לפרמיירה של הסרט "פקטורי גירל" בלונדון בשנת 2007. אין לנו ספק שסוואנה שמחה מאוד שסרט בכיכובה של אחותה יוצא לאקרנים אבל עדיין, יש דרכים קצת פחות מפוקפקות להראות את זה.

אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי מתנשקות (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
אלן דג'נרס ופורשייה דה רוסי. באמצע התוכנית | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

הנשיקה הזו היא לגיטימית לחלוטין - מדובר באלן דג'נרס ואשתה פורשיה דה רוסי, אחד הזוגות הלסביים הידועים והיציבים ביותר בשנים האחרונות. אלן מרבה לדבר על פורשיה בתכנית האירוח היומית שלה, וכשפורשיה הגיעה לבקר מאחורי הקלעים כנראה שדג'נרס לא הצליחה להתאפק. לגמרי מובן.

שרון סטון ואלן ברקין מתנשקות (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
שרון סטון ואלן ברקין. שבלונד פוגש בלונד | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

שרון סטון ידועה בפעילות הצדקה שהיא מובילה למלחמה באיידס, ובפסטיבל קאן בשנת 2007 הנחתה מכירה פומבית, הזמינה לבמה את השחקנית אלן ארקין וקיבלה את פניה בצורה מאוד מאוד חמימה. כנראה שמישהו בדיוק תרם סכום ממש גדול.

מישל אובמה וקרלה ברוני מתנשקות (צילום: Sean Gallup, GettyImages IL)
מישל אובמה וקרלה ברוני. הכי פוליטקלי קורקט | צילום: Sean Gallup, GettyImages IL

וזה קורה לא רק בהוליווד: הגברת הראשונה של אמריקה, מישל אובמה, נפגשה בשטרסבורג עם הגברת הראשונה של צרפת, קרלה ברוני, במסגרת סיור שערכו נשות מנהיגי העולם בצרפת. אמנם על הלחי, אבל זה בהחלט נראה אינטימי. קלינטון היה מעריך את זה מאוד.

בריטני ספירס ומדונה מתנשקות (צילום: Frank Micelotta, GettyImages IL)
מדונה ובריטני. תמונת השנה | צילום: Frank Micelotta, GettyImages IL

ונסיים באקשן הלסבי הכי מדובר בשנים האחרונות: הנשיקה שחלקו מדונה ובריטני ספירס בטקס פרסי ה-MTV של שנת 2003. הנשיקה הייתה הגראנד פינאלה של מופע שערכו השתיים יחד עם כריסטינה אגילרה, והמטרה כמובן - יחצ, פרובוקציה, וסימונה של ספירס כסוג של יורשת למלכת הפופ. מי ידע אז שבעוד כמה שנים היא תתחתן, תתנפח, תשריץ ילדים, תעשה קרחת, תדרוס צלמי פפראצי, תתחרפן, תאשפז, תתגרש ותאבד חלק גדול מהקהל שלה.

ואם חשבתם שכריסטינה נשארה בחוץ, טעיתם. גם היא זכתה לטעום את לשונה של מדונה בסיומה של אותה הופעה.

כריסטינה אגילרה ומדונה מתנשקות (צילום: Scott Gries, GettyImages IL)
מדונה וכריסטינה אגילרה. גם נדחפת | צילום: Scott Gries, GettyImages IL

אבל לא רק חו"ליות יודעות מה טוב. גם אורנה ניצלה את חברתה הטובה מאיה בוסקילה כדי להדגים מה בדיוק מפספס משה דץ.

אין תמונה
דצה ובוסקילה. עלו על הטרנד

>>במקום לגלובוס הזהב, ליאונרדו דיקפריו לקח את בר למשחק כדורסל. פפראצי