ג'סטין ביבר וסלינה גומז ביחד
סטירה, ליטוף, סטירה

האם ג'סטין ביבר שלח הודעות טקסט גסות ומרושעות לחברתו לשעבר סלינה גומז?

אתר הרכילות "ראדאר אונליין" פרסם את תחלופת הסמסים בין שני הכוכבים הצעירים, שהגיעה לטונים צורמים במיוחד אחרי שגומז זרקה את ביבר שוב.

רק לפני חודש השניים צולמו רוכבים על סגוויי בקרבת ביתו של ביבר, והזמר אף העלה לרשת תמונה בה סלינה (21) נראית מחבקת אותו מאחור תחת הכותרת "אוהב את הדרך שבה את מביטה בי".

אלא שמקורות טוענים שאחרי הפשיטה המשטרתית על ביתו של ג'סטין (19) בתחילת השבוע שעבר והמעצר של חברו ליל זא על אחזקת קוקאין, גומז החליטה לנתק את הקשר עם האקס - הפעם סופית.

"אני לא קונה את הבולשיט שלך יותר", כתבה לו בהודעה. "הייתי כנה איתך ונתתי לך הזדמנות שנייה. כל החברים שלי צדקו. אתה כזה חרא". ביבר, מצידו, ניסה לפייס אותה: "את כל מה שאני צריך כרגע. אני יודע שאני יכול לתקן את הקשר שלנו".

גומז ענתה: "אתה מכור לסמים. אתה צריך עזרה. אתה צריך להקשיב לסקוטר (בראון, המנהל של ביבר) וללכת לגמילה. אתה חולה". היא ממשיכה ונוזפת בו על כך שנתן לחברו להיעצר במקומו, ומסכמת "אתה צריך פאקינג להתבגר כבר".

בשלב הזה נראה שביבר איבד את עשתונותיו והחל לקלל את חברתו לשעבר: "לכי תזדייני! אני צריך להתבגר? תיהני מהחיים בלעדיי כלבה! לכי תזדייני. שסקוטר יזדיין. שכולכם תזדיינו. אני סיימתי!" ואף הוסיף: "אני לא יכול לשמוע אותך מעבר למזומנים שלי, בובה! את מפורסמת רק בגללי ואת יודעת את זה. כולם יודעים. ביי. לכי תזדייני עם מישהו אחר. תרחיקי את הכוס חסר הכישרון שלך ממני!"

משני המחנות מיהרו כמובן להכחיש את הסמסים, שב"ראדאר" מתעקשים שהגיעו לטלפון שרשום על שם אביה החורג של גומז, בריאן טיפי. גם לנו ההודעות הללו נשמעות קצת מתוסרטות מדי, אבל כשמדובר בשניים האלה – באמת שאי אפשר לדעת כבר.

>> פפראצי: ארנולד שוורצנגר מבלה עם החברה הצעירה

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

ג'סטין ביבר וסלינה גומז
תתרחקי ממני

ג'סטין ביבר (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
מה אמרת? לא צריך אותך! | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

הבחורה של ג'סטין ביבר
תמיד יהיו לי את הפרוצות בברזיל