תגידו מאזל טוף לוויליאם וקייט – שנה וחודשיים אחרי לידת בנם הבכור ג'ורג', פורסם היום כי השניים מצפים לילד נוסף. אבל כמו בהריון הראשון של מידלטון (32), שהתגלה לאחר שהתאשפזה בבית החולים עם הקאות יתר והתייבשות, גם הפעם היו כמה מהמורות בדרך.

הבוקר הוציא בית המלוכה הבריטי הודעה רשמית על הריונה של הדוכסית מקיימברידג וכתב: "הוד מעלתם הדוכס והדוכסית מקיימברידג' שמחים מאוד לבשר שהדוכסית מקיימברידג' מצפה לילדם השני. המלכה ובני שתי המשפחות מאושרים מהחדשות".

עוד ב-mako סלבס:

"כמו בהריונה הראשון, הדוכסית סובלת מהיפראמזיס גראבידארום (הקאות יתר בהריון). הוד מעלתה לא תתלווה לדוכס מקיימברידג' בתוכניותיהם המשותפות באוקספורד היום. הרופאים מטפלים בה כעת בארמון קנזינגטון".

שמועות על הריונה השני של קייט מידלטון החלו להתפרסם בשבוע האחרון, ומדורי הרכילות בבריטניה אף טענו כי הנסיכה עברה הפלה טבעית לפני שהצליחה להיכנס שוב להריון – שמועות שכמובן לא אושרו על ידי הארמון.

למרות מצבה הפיזי, מידלטון צפויה לנסוע בקרוב לבדה למלטה ואף להצטרף לוויל בחתונה באיטליה בחודש הבא. מין העובר עדיין לא ידוע, אבל לנו אין התנגדות לנסיכה קטנה שתירש את הסטייל של קייט ותגנוב את ההצגה מג'ורג'.

נופש מלכותי (צילום: Max Mumby/Indigo, GettyImages IL)
מוכן לעוד אחיין, הארי? | צילום: Max Mumby/Indigo, GettyImages IL

קייט מידלטון (צילום: noon)
בבטן יש לה עוד בן? | צילום: noon

צפו בתצוגה השנתית של קסטרו

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +