היידי קלום (צילום: Splashnews, splash news)
היו לנו זמנים טובים | צילום: Splashnews, splash news

לידיעת הגולש סיל: בטח תשמח לשמוע שמערכת היחסים של אשתך לשעבר היידי קלום, אליה היא צללה שניה וחצי אחרי הפרידה שלכם, הסתיימה ממש לאחרונה.

מקורות סיפרו למגזין "אס וויקלי" כי קלום (40) נפרדה מבן זוגה מרטין קירסטן, אחרי קרוב לשנתיים יחד. השניים הכירו כשקירסטן עבד בתור שומר הראש של קלום וסיל, וכשהרומן שלהם נחשף סיל (50) לא ממש הצליח להסתיר את זעמו.

"הייתי מעדיף שהיידי תראה קצת יותר איפוק ולפחות תחכה עד שניפרד לפני שתתחיל לנאוף עם צוות העובדים, כפי שקרה", אמר אז לכתבים של TMZ. "אבל אני מניח שעכשיו יש לכם את כל התשובות שחיפשתם בשבעת החודשים האחרונים".

קלום, כזכור, חשפה את הרומן באופן רשמי בראיון אצל קייטי קוריק בספטמבר 2012. "הוא היה עם המשפחה שלנו בארבע השנים האחרונות", אמרה. "הוא דאג לכל המשפחה, במיוחד לארבעת ילדינו, ועזר לנו מאוד. אני סומכת עליו עם החיים שלהם. הוא גבר נהדר, ופשוט יצא לנו להכיר זה את זה מכיוון אחר לגמרי".

אז מה הביא לפרידה? הסיבה הרשמית עדיין לא ידועה, אך מקורות מתעקשים שהיידי היא זו שאמרה לו "אוף וידרזן". "הוא כבר לא עובד איתה או עם המשפחה שלה", אמר מקור. כמו שאנחנו מכירים אותה, היא כבר מתנחמת בזרועותיו של בחור חדש.

היידי קלום (צילום: Splashnews)
צחקנו, בילינו | צילום: Splashnews

היידי קלום והחבר (צילום: Splash News, Splash news)
בוא ניפרד כידידים | צילום: Splash News, Splash news

אין תמונה
יש מתנדבים לריבאונד?

>> צפו: הפרסומת של סקרלט ג'והנסון שנפסלה לשידור

mako בידור בפייסבוק בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +