גווינית' פאלטרו בביקיני
זה שיר פרידה

ההצהרה הרשמית של גווינית' פאלטרו וכריס מרטין, שהודיעו שהם נפרדים אחרי עשר שנות נישואין ושני ילדים משותפים, לא ממש הפילה אותנו מהכיסא. מערכת היחסים של השניים ידעה עליות ומורדות, והם אף דיברו על כך לא פעם בפומבי.

למרות שהגיעו להרבה אירועים הוליוודיים יחד – ביניהם גם טקס גלובוס הזהב האחרון – כוכבת הקולנוע  (41) וסולן "קולדפליי" (37) לא צולמו מעולם כזוג על השטיח האדום, כביכול מתוך רצון לשמור על פרטיות. אלא שבמבט לאחור אפשר למצוא רמזים רבים בראיונות שנתנה גווינית' לקשיים שחוו במערכת היחסים.

"לפעמים קשה להיות עם מישהו כל כך הרבה זמן", אמרה בראיון למגזין "אל" ב-2011. "אנחנו עוברים תקופות שהם לא תמיד טובות. אני תמיד אומרת, החיים ארוכים ואתה לא יודע מה יקרה".

בראיון ל"אין סטייל" באוקטובר 2012 רמזה פאלטרו שהאופי של בעלה הוא הגורם לכמה מהקשיים הללו: "אמנים הם רגישים, יש עליות ומורדות במצבי הרוח. מוזיקאים זקוקים ליציבות ופוקוס כדי לכתוב. להיות עם מישהו יצירתי עם מזג יכול להיות מאתגר. אני מתמקדת יותר בהבנה, מלנסות שיבינו אותי".

גם שמועות על בגידה היו חלק בלתי נפרד מהנישואין של השניים. בעבר נטען כי מרטין בגד באשתו עם כמה נשים, ביניהן השחקנית קייט בוסוורת', ואילו פאלטרו הכחישה שבגדה בבעלה עם עורך הדין ההוליוודי קווין יורן ועם סוכן הנדל"ן ג'פרי סופר.

עוד ב-mako סלבס:

אבל בראיון ל"דיילי טלגרף" הבריטי ב-2011 אמרה גווינית' כי היא מבינה בני זוג שבוגדים זה בזה: "אני רומנטיקנית גדולה – אבל אני גם חושבת שאפשר להיות רומנטיקן וריאלי בו זמנית. החיים מסובכים וארוכים, ואני מכירה הרבה אנשים שאני אוהבת ומעריכה שהיו להם רומנים מחוץ לנישואין. אנחנו פגומים – אנחנו רק בני אדם ולפעמים אתה עושה בחירות, שאנשים אחרים ישפטו לרעה. זאת הבעיה שלהם, אבל אני חושבת שככל שאני חיה את חיי, כך אני לומדת שלא לשפוט אנשים על מעשיהם".

אז מה הלאה? האתר TMZ דיווח כי השניים רכשו בחודש שעבר אחוזה במאליבו בשווי 14 מיליון דולר, וההנחה היא שהבית נרכש עבור מרטין - שיעבור אליו בקרוב. השניים יצטרכו גם לחלק את הונם המשותף – שמוערך בכ-280 מיליון דולר – ואת המשמורת על ילדיהם.

"קשה להיות נשואה", אמרה פאלטרו במאי 2013 ל"גלאמור". "את עוברת תקופות נהדרות, את עוברת תקופות נוראיות. אנחנו כמו כל זוג. שאלתי פעם את אבי 'איך אתה ואימא נשארתם נשואים 33 שנה?'. והוא ענה 'ובכן, אף פעם לא רצינו להתגרש באותו זמן'. ואני חושבת שזה העניין. כששני אנשים מחליטים לסגור את הבסטה באותו הזמן, אז נפרדים. אבל אם אחד מהם אומר – בחייך, אנחנו יכולים לעשות את זה - אתם ממשיכים הלאה". 

גווינית' פאלטרו עם הילדים (צילום: Splash News, Splash news)
איך הגיבו הילדים? | צילום: Splash News, Splash news

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +