איימי ווינהאוס (צילום: Tony Clark / Splash News, Splash news)
וויינהאוס וטראוויס. ציפתה לבלות את העתיד איתו | צילום: Tony Clark / Splash News, Splash news

כנראה שיחלוף זמן רב עד שמותה של איימי וויינהאוס יפסיק לעורר הדים בכל מקום. אחרי הדיווח מפיו של סוחר הסמים של וויינהאוס, שהתעקש כי הזמרת רכשה ממנו כמות גדולה של סמים יום לפני מותה, מגיעים סיפורים שככל הנראה נועדו לטהר את שמה של איימי.

מקור המקורב למשפחתה של וויינהאוס טוען בראיון לצהובון הבריטי "סאן" כי הזמרת ובן זוגה בשנתיים האחרונות, במאי הסרטים רג' טראוויס, התארסו בסתר שבועות לפני מותה.

"רג' ביקש את ידה ואיימי כמובן אמרה כן", סיפר המקור. "היא אהבה אותו. היא רצתה יותר מכל להיות אשתו ולהתחיל משפחה איתו, היא רצתה נואשות להיפטר מכל השדים שלה. הם אמרו בפומבי שהם רוצים לבלות את שארית חייהם יחד. שניהם העריכו זה את זו מאוד".

טראוויס, כך טוען המקור, העניק לווינהאוס טבעת יהלום והשניים התכוונו להינשא בשנה הקרובה. "איימי בילתה שבוע בגמילה ביוני ואמרה לאהוביה לאחר מכן שהיא נחושה בדעתה להיגמל מאלכוהול", הוסיף. "היא תכננה את עתידה עם רג' וזה שיחק תפקיד חשוב בשיקולים שלה".

המקור טען כי "רג' נמצא עם המשפחה בכל יום מאז. אפשר לראות בבירור שהיחסים ביניהם היו כנים". אביה של וויינהאוס, מיטש, הזכיר את טראוויס בהספד שלו לבתו: "איימי מצאה אהבה עם רג'. הוא עזר לה עם הבעיות שלה ואיימי ציפתה לבלות את העתיד איתו", אמר.

למרות הרומנטיקה הטראגית, בל נשכח שוויינהאוס נראתה לאחרונה בפומבי כשהיא תחת השפעת סמים או אלכוהול, כשהתפרצה לבמה בפסטיבל "אייטונס" וביקשה מהקהל לקנות את אלבומה של בת הסנדקות שלה.

איימי ויינהאוס וראג טראוויס (צילום: AP)
לפעמים חלומות נפטרים | צילום: AP