תמונה אחת שווה לפעמים אלף מילים: צילום קבוצתי של הליגה הראשונה של הקולנוע העולמי. בתמונה רואים את השחקנים טום הנקס ורון הווארד עם כוכבת הסרט, האישה בתפקיד הראשי - השחקנית הישראלית איילת זורר.

זו אינה הפעם הראשונה שזורר משחקת הסרט הוליוודי, אבל לראשונה היא מככבת בתפקיד המוביל. הערב היא צועדת על השטיח האדום ברומא בבכורה עולמית של הסרט "מלאכים ושדים", סרט ההמשך ל"צופן דה וינצ'י".

אחרי שנים ארוכות של עבודה קשה, זורר מרגישה בטוחה בפסגת הוליווד. "יכול להיות שהייתי צריכה להגיע בדיוק לרגע הזה, בגיל הזה ובזמן הזה עם הניסיון והביטחון שיש לי", היא אומרת.

לשחק לצדו של טום הנקס זו חוויה גדולה. "זה היה נהדר", אומרת זורר ולא מפסיקה להרעיף מחמאות על הכוכב ההוליוודי. "הוא איש יוצא דופן. ברור שאתה מתרגש כשאתה עובד לצד אנשים שגדלת על הסרטים שלהם. בעיני הוא אחד השחקנים הכי מוכשרים שיש היום. אינטילגנטי בצורה יוצאת דופן, חריף, מצחיק, נאור וג'נטלמן, כל מה שאתה רוצה בשחקן שאתה רוצה לשחק לצדו".

הוותיקן לא אוהב את תוכן הסרט ואפילו טוען כי הוא מסית נגד הקתולים. האפיפיור אפילו אסר לצלם כנסיות ברומא. אבל ההתנגדות העזה של הוותיקן עושה יחסי ציבור בכלל לא רעים לסרט.

רוצים גם לבקר ברומא? בערוץ החופש הכינו לכם את המדריך המושלם והזול.