טום קרוז וקייטי הולמס פפראצי אחרון
טוב ביי | צילום: splashnews, noon

הגירושין של טום קרוז וקייטי הולמס מסתמנים כמכוערים במיוחד, ומלבד הקרבות הצפויים ביניהם בנושא המשמורת על סורי הקטנה ועל חלוקת הרכוש, שבטח יהיו מלוכלכים במיוחד, קיים גם נושא החברים.

כמו כל זוג, גם טום וקייטי צברו במהלך הקשר שלהם לא מעט חברים משותפים. חלקם היו חברים קודם של קרוז, חלקם התווספו במהלך הקשר המשותף. באיזה צד יבחרו החברים? טום או קייטי?

טום קרוז וקייטי הולמס מתגרשים
BFF | צילום: Francois Durand, GettyImages IL

במהלך השנים התחברו טום וקייטי עם דיויד וויקטוריה בקהאם. קייטי וויקטוריה ידועות בחיבתן לאופנה ולפי מדורי הרכילות, ויקטוריה תמכה בקייטי כשהחליטה להתגרש מטום ואף סיפקה לה כתף תומכת ואוזן קשבת.

סביר להניח שהן תשארנה חברות, מהמרים מקורבים, אבל עלולה להתעורר בעיה דווקא מהחצי השני של ויקטוריה, דיויד, שבשנתיים האחרונות התקרב מאוד לטום והשניים נחשבים לחברים טובים. אלא אם כן יהיו הפתעות, מסתמן כי הבקהאמים יפצלו את תמיכתם, ויקטוריה תלך עם קייטי ודיויד עם טום. נקווה שאף צד לא ירגל עבור השני.

טום קרוז וקייטי הולמס מתגרשים
עם הלופזים. שני הזוגות כבר נפרדו מאז | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

גם ג'ניפר לופז הייתה קרובה לטום וקייטי. אחרי שהיא התגרשה ממארק אנתוני, היא נשארה חברה טובה שלהם ואפילו בילתה איתם את יום הולדתה בקיץ שעבר והופיעה עם טום בטקס פרסי ה – MTV הקודמים. לפי השמועות, לופז הולכת ומתקרבת לסיינטולוגיה וזו אחת הסיבות לגירושיה, לכן רוב הסיכויים שהיא תישאר בצד של טום, הסיינטולוג הפסיכופת.

הגרוש שלה, מארק אנתוני, לא נצפה עם טום או קייטי מאז הפרידה שלו מג'יי לו, אבל אולי דווקא עכשיו הוא יחדש את הקשר עם קייטי? בטח יש להם הרבה על מה לדבר.

טום קרוז וקייטי הולמס מתגרשים
תביא כיף! | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

אחד מחבריו הקרובים של טום הוא בן סטילר, שגם כיכב איתו ב"רעם טרופי", ורוב הסיכויים שהשניים ישארו חברים גם אחרי הפרידה. נו אופנס קייטי, אבל בן בחר צד.

טום קרוז וקייטי הולמס מתגרשים
כמה גייז יש בשולחן? | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

טום וקייטי, מסתבר, חברים טובים של זוג נוסף שנתקל בקשיים השנה – וויל סמית' וג'יידה פינקט. שני הזוגות נהגו לבלות לא מעט ביחד, וויל סמית אף התקרב לסיינטולוגיה בהשפעתו של קרוז, וסביר להניח שזה יוביל לכך שהם יישארו בקשר עם טום ולא עם קייטי. מצד שני, אם הסמית'ים יתגרשו, אנחנו יודעים באיזה צד תבחר ג'יידה.

טום קרוז וקייטי הולמס מתגרשים
פרק ד'? | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

חברה טובה נוספת של קרוז היא קמרון דיאז, שגם כיכבה איתו במספר סרטים והשניים נחשבים לקרובים למדי. הנטייה הטבעית היא להניח כי דיאז תישאר בצד של קרוז אבל לכו תדעו, אולי האחווה הנשית תקרב אותה דווקא לקייטי. בחרי נכון קמרון, בחרי נכון! 

טום קרוז וקייטי הולמס מתגרשים
לא מאמין שטום וקייטי מתגרשים | צילום: אימג'בנק/GettyImages

אז לפי איך שזה נראה כרגע, קייטי הולכת להישאר בודדה למדי. אולי זה הזמן לחדש את הקשר עם החברים מקייפסייד? אחרי הכל, דוסון תמיד יהיה שם בשבילה.