סקרלט ג'והנסון - גבות עבות (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
ג'והנסון. פנויה | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

אפשר כבר להכריז שמדובר בגל גירושין: אחרי זוג כוכבי "דקסטר" , שהצטרפו לטוני פארקר ואווה לונגוריה, הודיעו אמש גם סקארלט ג'והנסון וראיין ריינולדס כי הם החליטו להתגרש.

השניים נשואים מאז ספטמבר 2008, ונחשבים לאחד הזוגות היפים בהוליווד – אבל גם אחד הפרטיים שבהם. ג'והנסון וריינולדס מיעטו להופיע יחד בציבור וכמעט ולא צולמו על ידי פפראצי. ההופעה הפומבית האחרונה שלהם יחד היתה בטקס פרסי הטוני ביוני האחרון.

"אחרי בחינה ארוכה ומדוקדקת משני הצדדים, החלטנו לסיים את נישואינו", אמרו השניים בהודעה מנוסחת לתקשורת, מנהג שאימצו רבים מהמתגרשים ההוליוודיים. "נכנסנו למערכת היחסים שלנו עם אהבה, ועם אהבה וחיבה אנחנו עוזבים אותה. אנחנו לא מצפים לפרטיות, אבל בהחלט נעריך אותה".

אין ספק שג'והנסון נחשבת לצלע המצליחה יותר של הנישואין – מי שכיכבה בסרטים כמו "נערה עם עגיל פנינה", "ויקי כריסטינה ברצלונה" ו"איירון מן 2", זכתה לשמש כפרזנטורית העולמית של "מנגו" והופיעה על שערי מגזינים נחשבים בכל העולם. ריינולדס, שבעבר היה נשוי גם לזמרת הקנדית אלאניס מוריסט, כיכב לצד סנדרה בולוק בסרט "ההצעה" ונבחר ל"גבר הסקסי ביותר עלי אדמות" של המגזין "פיפל" בחודש שעבר.

רק לפני שלושה חודשים ציין ריינולדס בראיון למגזין "GQ" שסקארלט היא "החלק הכי טוב" בחייו, אבל גם אמר שהוא לא חושב כרגע על ילדים, אולי רק בעוד כמה שנים. איכשהו, לא נראה לנו שמישהו מהם עומד להישאר רווק לזמן רב.

ראיין ריינולדס (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
ריינולדס. ילדים ממנה כבר לא יהיו לו | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

>> לא בת 16: שר שוב עושה פדיחות