סטיבן סיגל (צילום: Mark Mainz, GettyImages IL)
סטיבן סיגל. תחת מצור והתעללות | צילום: Mark Mainz, GettyImages IL

עוד לא הספקנו להתייחס לתביעת ההטרדה המינית שהוגשה נגד השחקן סטיבן סיגל, וכעת מתברר כי גם עוזרתו לשעבר, שתובעת אותו על סך מיליון דולר, מחביאה שלדים בארון. חבל רק שהם תועדו בטלוויזיה.

קיידן נגויין, 23, דוגמנית לשעבר שעבדה כעוזרת האישית של כוכב האקשן, טוענת כי סיגל התייחס אליה כמו "צעצוע מין" והטריד אותה מינית פעמים רבות. על פי האתר TMZ, נגויין מספרת שסיגל מחזיק שתי עובדות רוסיות ש"היו זמינות למלא את צרכיו המיניים 24 שעות ביממה". כאשר אחת מהן החליטה לעזוב, קיידן נשכרה למלא את מקומה. סיגל שכר את נגויין והטיס אותה מלוס אנג'לס, שם התגוררה, לניו אורלינס צילם את סדרת הריאליטי בכיכובו. עוד טענה כי נאלצה במסגרת תפקידה לצפות בסיגל ובעובדת הרוסייה השנייה כשהם מקיימים יחסי מין.

נגויין סיפרה כי בלילה הראשון לעבודתה סיגל ניסה לתקוף אותה מינית, "דחף את ידיו מתחת לחולצתה וניסה לגעת בשדיה", נכתב בכתב התביעה, וכן "דחף את ראשה בכוח כנגד חזהו החשוף". בבוקר שלמחרת, נגויין טוענת כי סיגל "פישק את רגליה והכניס את ידו לתוך מכנסיה". מאוחר יותר, כשנגויין נמלטה על נפשה לעבר מונית שחיכתה לה, סיגל רדף אחריה והאיר לעברה עם פנס המחובר לרובה.

התביעה האזרחית כאמור הוגשה אתמול, אך היום מתפרסמים עדכונים חדשים בפרשה: מסתבר שנגויין לא זרה לאמצעי התקשורת בארה"ב. ב-2009 היא הופיעה בתוכנית האירוח של טיירה בנקס, שכותרתה היתה "הממלכה הגאה", וטענה שהיא "לסבית ליפסטיק" - כלומר, לסבית "נשית" שנמשכת ללסביות נשיות אחרות. בתוכנית, קיידן התרברבה ואמרה: "אני יכולה להשתמש במשיכה המינית שלי להשיג כל בחורה שאני רוצה, ולעבוד על כל בחור כדי להשיג מה שאני רוצה".

ההתבטאות הזאת של נגויין אמנם לא בהכרח סותרת את טענותיה כלפי סיגל, אך היא בהחלט מעוררת סימני שאלה. כך או כך, אין ספק שהגילוי מזיק לתביעתה ולאמינותה כמתלוננת, עוד לפני שהתביעה בכלל הגיעה לבית המשפט. אם לא יתגלו עדויות חדשות בקרוב, יתכן שלעולם לא נדע את האמת.

>>ג'סטין טימברלייק חוזר לקמרון דיאז?