אין תמונה
פה יקבר המלך

שוויו 25,000 דולר, הוא מצופה בזהב, 14 קראט, ומרופד בקטיפה כחולה; זהו הארון שרכשה משפחתו של ג'קסון לקראת טקס האשכבה שיערך ביום שלישי. לפי דיווחים בתקשורת האמריקאית, מדובר בארון זהה לזה שבו נקבר ב-2006 הזמר ג'יימס בראון.

טקס האשכבה של ג'קסון יערך בשעה עשר בבוקר (שעון החוף המערבי של ארצות הברית) באולם Staples Center בלוס אנג'לס, שבו קיים את החזרות לסיבוב ההופעות "This is It" עד יומיים לפני מותו. 11 אלף מעריצים יוכלו להגיע לאירוע, בעזרת כרטיסים שיחולקו בחינם על בסיס כל הקודם זוכה, בעוד יתר הרבבות יוכלו לצפות בו מעל מסכי וידאו ענקיים שיוצבו מחוץ לבניין. משפחת ג'קסון אשרה רשמית את הפרטים, לאחר שאינספור דיווחים בתקשורת על מהות האירוע שפורסמו בימים האחרונים הוכחשו.

במקביל, ממשיכות להגיע מחוות מצד אמני העולם: אמש הופיעה מדונה באותו האולם בלונדון שבו תכנן ג'קסון את סדרת מופעי הקאמבק שלו. במופע מחווה מיוחד מצד הזמרת, הופיע רקדן שחיקה את הביצועים הייחודיים של הזמר, כשכל התפאורה על הבמה מורכבת מתמונות של ג'קסון הצעיר. "בואו נריע לאחד האמנים הגדולים שהעולם ידע: מייקל ג'קסון!", פנתה מדונה לקהל, שפצח במחיאות כפיים סוערות, "יחי המלך!".

החקירה נמשכת - גם השמועות 

בסוף השבוע פורסם כי גם הדיווחים לפיהם דבי רו, אשתו לשעבר של מייקל ג'קסון ולכאורה אמם של ילדיו פרינס מייקל ופאריס, מתכוננת לקרב משמורת על השניים - אינם מדויקים. עורך דינה של רו, אריק אם. ג'ורג', טוען כי למרות שצוטטה בראיון לתחנת טלוויזיה בקליפורניה כשהיא מכריזה "אני רוצה את הילדים", טרם התקבלה החלטה סופית שלה לצאת למאבק משפטי.

"היא עדיין שוקלת את צעדיה", מוסיף ג'ורג', "אך עלי להדגיש כי היא מאמינה שהליך זה חייב להיות פרטי וחשאי ככל הניתן, בשל הרגישויות האישיות הרבות הכרוכות בו, העשויות לגרום נזק קשה לילדים ולבני משפחת ג'קסון המעורבים בפרטים. היא מבקשת את הבנת התקשורת והציבור את רצונה לשמור את מהלכיה לעצמה". מקורבים לרו טוענים כי בעקבות חשיפת צוואתו של מייקל ג'קסון, בה ביקש להעניק משמורת על ילדיו לאמו קתרין בעדיפות ראשונה, וחברתו הקרובה הזמרת דיאנה רוס בעדיפות שנייה (שמה של רו לא הוזכר כלל בצוואה), סיכוייה לזכות בתביעה נראים כרגע אפסיים. ייתכן שהיא תנסה לצמצם נזקים ולשתף פעולה עם משפחת ג'קסון, במטרה להמשיך ולבקר את ילדיה במסגרת הסכם פרטי מחוץ לכותלי בית המשפט.

בתוך כך, חוקרי משטרת לוס אנג'לס ממשיכים לחקור את נסיבות מותו של ג'קסון, וכיוון החקירה העיקרי הוא עדיין התלות המוחלטת שלו במשככי כאבים ובסמי הרגעה דוגמת דמרול. על פי נתונים שפורסמו באתר TMZ התברר כי בנוסף להעסקת רופאים אישיים, נהג ג'קסון להגיע עצמאית לעיתים קרובות למרפאות פרטיות ברחבי לוס אנג'לס כשהוא מתלונן על כאבים שונים, במטרה לקבל משככי כאבים כפציינט חוץ. על פי חוקי קליפורניה, הליך זה אינו מחויב בדיווח או בקבלת אישור מעבר לזה של הרופא התורן.

כמו כן, בניגוד לטענות המוקדמות של חברת ההפקות AEG, לפיהן ג'קסון עבר סדרת בדיקות רפואיות שהוכיחה כי בריאותו ללא דופי לפני שהתחיל את תהליך החזרות, התגלה בחוזה שלו עם החברה סעיף המבטח את AEG במקרה של נטילת מנת יתר של תרופות.

עוד בmakoבידור: ציון ברוך עושה גוונים, שלי גפני משתזפת בים, לאנסטסיה מיכאלי נולד בן שמיני ומה עושה היום שלומי סבן מ"כוכב נולד".