ראיין ריינולדס ובלייק לייבלי (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
הפעם זה על באמת! | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

הם יחד בקושי שנה, אבל העניינים תמיד נראו רציניים בין בלייק לייבלי וראיין ריינולדס. זמן קצר אחרי שהכירו הם כבר עברו לגור יחד, קנו בית משותף בבדפורד לפני כמה חודשים ומאז מחלקים את זמנם בין המשפחות שלהם בניו יורק ובוונקובר. עכשיו, מסתבר, הם מיסדו את הקשר שלהם באופן רשמי.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

המגזין "פיפל" מדווח כי ריינולדס (36) ולייבלי (25) נישאו אתמול במאונט פלזנט שבדרום קרוליינה, במטע שמחוץ לעיירה צ'ארלסטון. החתונה נערכה באוהל לבן עם די ג'יי שהרקיד את האורחים עד הלילה, וחברתה הטובה של הכלה, סולנית "פלורנס אנד דה מאשין" פלורנס וולש, הופיעה וביצעה שלושה שירים.

המגזין אף מדווח כי מוקדם יותר בסוף השבוע נראו אחותה ואימה של לייבלי בעיר, ואף אכלו ארוחת ערב בצ'ארלסטון עם בט מידלר – ככל הנראה ידידת המשפחה. נציגיהם של בני הזוג סירבו להגיב בנושא, אבל רק לפני חודשיים הופצו שמועות דומות כאשר שוטר שטיפל בתלונה של השניים ציין בטעות בדו"ח שלו כי הם בעל ואישה.

ריינולדס ולייבלי נראו יחד לראשונה באוקטובר לפני כשנה, זמן קצר לאחר שלייבלי נפרדה מליאונרדו דיקפריו – עימו יצאה מאז שנפרד מבר רפאלי, ועל פי הדיווחים גם לפני כן. ריינולדס התגרש מאשתו סקרלט ג'והנסון ב-2010 אחרי שנתיים יחד. האם הנישואין לבלייק יחזיקו מעמד זמן רב יותר? נחכה ונראה.