וויטני יוסטון התמונות האחרונות
מפתיע מישהו? | צילום:

למרות הדיווחים אמש על כך שוויטני יוסטון מתה מטביעה באמבטיה בחדר המלון שלה, צצים היום גילויים חדשים שסותרים את הידיעות הללו, ולפיהם סיבת המוות האמיתית היתה שילוב של סמים ואלכוהול.

על פי האתר TMZ, חוקרי המשטרה הודיעו למשפחתה של יוסטון כי למרות שנתגלתה באמבט, לא נמצאו מספיק מים בריאותיה כדי לקבוע שאכן טבעה. כמו כן, על פי הנתיחה שבוצעה בגופתה נראה כי הסיבה האמיתית היא התקף לב שנגרם מנטילת תרופות מרשם רבות ואלכוהול.

על פי האתר, שקיבל מידע מבני משפחתה של יוסטון, מי שמצאה את גופתה היתה דודתה של וויטני, מרי ג'ונס. מרי נכנסה לחדרה של וויטני כשעה לפני מציאת הגופה והניחה על מיטתה את השמלה שהיתה אמורה ללבוש באותו ערב למסיבת הקדם-גראמי במלון. אחרי זמן מה, כשהבחינה שאחייניתה לא יוצאת מחדר האמבטיה, היא נכנסה לשם, ראתה את הגופה, משתה אותה מהמים והחלה להנשים אותה – אך לשווא.

המשטרה מדווחת כי בקבוקי תרופות שונים נמצאו בחדר המלון, אך בזירת המוות לא היו גלולות רבות. בין הכדורים שנמצאו היו תרופות נגד כאבים ונוגדי דיכאון כגון זנקס, וכן אנטיביוטיקה לטיפול בכאבי הגרון של יוסטון, ותוקפן של כמה מהתרופות פג לפני מספר חודשים. כמו כן, חלק מהתרופות הגיעו מבית מרקחת בבוורלי הילס, ממנו נרכשו גם כמה מהתרופות שנטל מייקל ג'קסון בזמנו.

למרות שמשטרת לוס אנג'לס עדיין לא ממהרת לקבוע אם אכן היה זה התקף לב שהרג את וויטני, לאתר נמסר כי הגופה הועבר מחדר המתים והיא תוטס לקבורה באטלנטה, לבקשת המשפחה. פרטים נוספים, יש לשער, יצוצו בימים הקרובים וישפכו אור על תעלומת מותה של הזמרת.

וויטני יוסטון התמונות האחרונות
כרוניקה של מוות ידוע מראש | צילום: