אין תמונה
דאגלס. אש על הגולש

השחקן מייקל דגלאס הכריז השבוע שהוא ניצח את הגידול הסרטני בגרונו: "אני מרגיש טוב, הגידול נעלם לגמרי, אבל אתם יודעים, עליי ללכת לבדיקות חודשיות כדי לתחזק את זה", הוא סיפר בראיון לתוכנית "דייטליין" של רשת NBC. "בטח ייקח עוד קצת זמן עד שנבדוק את זה, אבל אין ספק שאלו היו שישה חודשים סוערים ביותר". 

דגלאס בן ה-66 נופש בימים אלו בהוואי עם אשתו, השחקנית היפיפייה קתרין זיטה ג'ונס (41) וילדיהם. במהלך החופשה המשפחתית נצפה הזוג על ידי הפפראצי, כשהם גולשים על הגלים של חופי הוואי האקזוטיים.

בראיון החדש הוא שיתף: "כל התמיכה מהמשפחה שלי, החברים שלי והמעריצים נגעה בי ברמה עמוקה יותר ממה שיכולתי לדמיין קודם. זה גרם לי להעריך מחדש כמה חשובים וחיוניים חברים טובים ומשפחה, אתה באמת מעריך מה חשוב בחיים".

אין תמונה
זיטה ג'ונס. שווה להילחם על חייך בשבילה

דאגלס עוד גילה בראיון שהוא "זולל כמו חזיר" כדי להעלות בחזרה את המשקל שאיבד (16 קילוגרמים) במהלך המאבק במחלה. הוא מתאמן באופן קבוע בחדר כושר והצליח להעלות כשליש ממשקלו בשבועיים האחרונים כשחש טוב יותר.  

דאגלס הספיק לככב ב"וול סטריט 2", סרט ההמשך לסרט שזיכה אותו בפרס האוסקר על תפקידו כברוקר הפאנאטי, גורדון גקו. ואם דאגתם שלא תראו אותו על המסכים, אז מסתבר שהוא כבר מתכונן לקראת תפקידו הבא בו יגלם את הפסנתרן המנוח ליברצ'ה.

אין תמונה
חוזר לעצמו. רק בריאות

>> רודף שמלות: הריסון פורד דורך על השחקנית שלצידו