גווינית' פאלטרו פפראצי ביקיני
אם הייתם נשואים לדבר כזה, הייתם בוגדים? | צילום:

שמה של גווינית' פאלטרו, או יותר נכון – של בעלה, סולן "קולדפליי" כריס מרטין – נקשר פעמים רבות בשמועות על רומנים ובגידות מחוץ לנישואין. במשך שנים טענו מדורי רכילות בעולם שמרטין בגד בפאלטרו עם נשים אחרות ואפילו נקבו בשמה של השחקנית קייט בוסוורת', במקביל לשמועות על פרידה בין השניים.

אבל פאלטרו עשתה כל שביכולתה כדי לצייר תמונת נישואין מושלמת – כולל הקמת אתר העצמה נשי מלא בתובנות והרבה מתכונים משפחתיים, והיא מרבה להצטלם עם משפחתה וילדיה בחופשות ובאירועים.

לכן, הפתיע אותנו לשמוע מגברת מושלמת את הציטוט הבא, בראיון שנתנה לאחרונה: "אני רומנטיקנית גדולה – אבל אני גם חושבת שאפשר להיות רומנטיקן וריאלי בו זמנית. החיים מסובכים וארוכים, ואני מכירה הרבה אנשים שאני אוהבת ומעריכה, שהיו להם רומנים מחוץ לנישואין".

גווינית' פאלטרו פפראצי ביקיני
כן, אתם רואים נכון. יש שם חריץ קטן שמציץ | צילום:

פאלטרו ממשיכה ומגנה על אותם חברים שבגדו, בטענה שהיא יכולה להבין לליבם. "אנחנו פגומים – אנחנו רק בני אדם ולפעמים אתה עושה בחירות, שאנשים אחרים ישפטו לרעה", היא אומרת.

"זאת הבעיה שלהם, אבל אני חושבת שככל שאני חיה את חיי, כך אני לומדת שלא לשפוט אנשים על מעשיהם. אני חושבת שכולנו עושים את המיטב שביכולתנו, אבל החיים פשוט מסובכים".

עכשיו נשאלת השאלה: האם היא רומזת לכך שהיתה סלחנית בחיי הנישואין שלה – או לכך שגם היא אנושית, ועשתה כמה "בחירות" כאלה בעצמה?

גווינית' פאלטרו פפראצי ביקיני
איי סי יו גווינית', שייקינג דט אס | צילום:
גווינית' פאלטרו פפראצי ביקיני
קיץ על החוף - על החוף על הגווינית' | צילום:
גווינית' פאלטרו פפראצי ביקיני
גם גביניות צריכות לנוח | צילום: