האלי ברי בביקיני (צילום: Stewy / starsurf / Splash News, Splash news)
מה את מסתירה שם? | צילום: Stewy / starsurf / Splash News, Splash news

תגידו מזל טוב ובשעה טובה להאלי ברי, שעל פי הדיווחים בחו"ל מצפה לבן מארוסה, אוליבייה מרטינז. ברי (46) צפויה ללדת את תינוקם המשותף בסתיו הקרוב, כך אישרו מספר מקורות למגזין "פיפל".

הראשון לבשר על ההריון המפתיע היה האתר TMZ, על אף שתגובה רשמית טרם התקבלה מבני הזוג. השניים התארסו לפני מספר חודשים, אך לא ברור אם יש קשר בין ההריון לחתונה הצפויה.

לברי יש בת נוספת, נהלה (5), מבן הזוג גבריאל אוברי - קשר שהסתיים במשפט משמורת מלוכלך. בנובמבר האחרון אושפזו אוברי ומרטינז (47) לאחר קטטה אלימה בחצר ביתה של ברי, שנסבה סביב הקושי של האקס לקבל את העובדה שבתו גדלה עם גבר אחר.

למרות שהחדשות ללא ספק מפתיעות, נראה שהיו כמה רמזים לאחרונה לכך שהכוכבת זוכת האוסקר בהריון. בתמונות פפראצי שלה לבושה בביקיני שצולמו בסוף מרץ נראה שברי עושה מאמצים להסתיר את הבטן מהצלמים בעזרת שרשראות הוואי, ובראיון שנתנה בינואר האחרון סיפרה שבתה מייחלת לאחות קטנה.

"בכל לילה, כשאנחנו אומרות את התפילות שלנו, היא אומרת 'אלוהים, בבקשה תביא לי מיטת קומותיים ואחות קטנה", היא אמרה. "ואני עונה 'אני יכולה לעשות את אחד הדברים האלה, את זה אני יודעת לבטח. לגבי הדבר השני, נצטרך להמשיך להתפלל'". בהתחשב בגילה של ברי, סביר יותר שהיא ומרטינז נאלצו לעזור קצת לאלוהים עם ההחלטה בעניין.

לרכילויות הכי מעניינות - mako בידור בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם

האלי ברי בביקיני (צילום: Splashnews, noon)
בקרוב ביקיני עם בטן הריונית | צילום: Splashnews, noon