וויטני יוסטון נגמלת (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
יוסטון, יש לנו בעיה. כרגיל | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

האם וויטני יוסטון בדרכה להצטרף למייקל ג'קסון ולזמרי ענק אחרים שמתו טרם זמנם? אם תשאלו את ה"נשיונל אנקוויירר", התשובה היא כן. העיתון פרסם ידיעה לפיה הכוכבת בת ה-48 סובלת מנפחת קשה – מחלת ריאות הנגרמת מעישון, ועלולה לגרום לאי ספיקת לב. "היא פיתחה נפחת, והרופאים הזהירו אותה שהיא תמות מוות נוראי בייסורים", אמר מקור המקורב ליוסטון.

יוסטון חזרה לאחרונה למרכז גמילה לסבב נוסף של התנקות מסמים ואלכוהול, ועל פי דיווחים היא אף מחזיקה קואוצ'ר צמוד שעוזר לה לשמור על פיכחות. בתגובה לפרסומים על גסיסתה, אמרה היח"צנית שלה קריסטן פוסטר לחדשות E! כי "זה לגמרי לא נכון". גם אם לא מדובר בנפחת במקרה הזה, אין ספק שיוסטון לא במצב מזהיר ולא ברור אם תאריך ימים.

וויטני יוסטון נגמלת (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
עם אימה, הזמרת סיסי יוסטון. מעניין אם פה קבור הכלב | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

בינתיים, בעלה לשעבר והאיש שעימו התדרדרה לסמים ואלכוהול, בובי בראון, צולם בזמן טיסה למיאמי מארובה כשהוא מעולף, ולדברי עדי ראייה – גם שיכור לחלוטין.

בראון טס עם אשתו הנוכחית אלישה את'רידג' ובנם בן השנתיים קסיוס, ונראה בתמונות כמי שמנמנם בטיסה. אלא שמקורות שנתקלו בו לפני ההמראה סיפרו שמדובר בשכרות עד אבדן חושים.

"בשדה התעופה היה ברור שהוא שתה המון. הוא התנודד ובני משפחתו נאלצו להחזיק אותו כדי שיוכל לעלות למטוס", אמר עד ראייה לאתר RadarOnline.com. "אנשי הביטחון נאלצו לבדוק האם הוא פיכח מספיק והחזיקו אותו בשער עד שלבסוף נתנו לו לעלות לטיסה".

וויטני יוסטון נגמלת (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
עם בתה. אחוות נגמלות | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

>> שניים אוחזין: ג'סטין טימברלייק ומילה קוניס תופסים זה לזו