ג'סיקה סימפסון הריונית (צילום: Jackson Lee / Splash News, Splash news)
למרבה ההפתעה, לא מדובר בתאומים | צילום: Jackson Lee / Splash News, Splash news

תגידו מאזל טוף: ג'סיקה סימפסון סוף סוף ילדה את בתה הבכורה, אותה נשאה במשך מי יודע כמה חודשים. מלבד אורכו של ההריון, רבים הביעו דאגה למצבה של סימפסון בגלל גודלה של הבטן שסחבה. בראיון אצל ג'ימי קימל לפני כמה שבועות טענה סימפסון כי היא פשוט סוחבת הרבה מי שפיר, ו"כשאני אלד, זה יהיה כמו ברז כיבוי שהתפוצץ".

אלא שמסתבר שלא מדובר רק במי שפיר – התינוקת שנולדה שוקלת על פי הדיווחים 4.141 קילו ואורכה כ-55 סנטימטרים, מה שאומר שהיא כנראה ירשה את מימדיו של אביה, שחקן הפוטבול אריק ג'ונסון.

התינוקת החדשה זכתה לשם מקסוול דרו ג'ונסון - מקסוול הוא השם האמצעי של אריק ואילו דרו הוא שם הנעורים של אימה של סימפסון. השניים היו אמורים להתחתן לפני שסימפסון גילתה על ההריון, והחתונה נדחתה לאחרי הלידה – או יותר נכון, עד אחרי שהאם הטרייה תצליח להשיל את הקילוגרמים העודפים מההריון.

סימפסון וארוסה פרסמו היום הודעה רשמית באתר שלהם, שם נכתב: "אריק ואני שמחים לבשר על הולדתה של התינוקת שלנו, מקסוול דרו ג'ונסון. אנחנו אסירי תודה על כל האהבה, התמיכה והתפילות שקיבלנו. זו היתה החוויה הנפלאה ביותר בחיינו!". טוב או יותר או פחות מברז כיבוי שמתפוצץ?