מל בי טופלס
מודעות זה סקסי

כבר גילינו שמערכת היחסים בין מלאני בראון – מל בי בשבילכם – לבין בעלה, סטיבן בלפונטה, כוללת הרבה עזרה הדדית כשזה מגיע לחפינת איברי גוף. אבל הפעם, השניים עושים זאת למען צדקה.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק  

סקרי ספייס (37) הצטלמה לקמפיין מיוחד לעמותת "CoppaFeel!" ("לחפון ולהרגיש", בתרגום חופשי) שפורסם במגזין "קוסמופוליטן". לצורך הצילומים היא דגמנה טופלס מול המצלמות כשבלפונטה מסתיר את שדיה בידיו - מחווה לשער המפורסם של ג'נט ג'קסון ב"רולינג סטון".

"מצאתי גוש בשד כשהייתי בת שבע עשרה וזה הפחיד אותי למוות", סיפרה בראון. "הסתבר שזה היה כלום, אבל זה מאז אני תמיד בודקת, ואז בודקת שוב. יש לי שלוש בנות ובת חורגת וכשהן יגדלו אני אלמד אותן. הבת הגדולה שלי, פיניקס, היא בת 13 והיא כבר עושה את זה".

כדי לא להכביד יותר מדי על האווירה ולהחזיר אותנו לנושא המעניין באמת – ציצים – בראון נידבה פיסת מידע קריטית על מערכת היחסים שלה עם החזה שלה ושל חברותיה.

"אני אוהבת ציצים. אני וה'ספייס גירלז' האחרות תמיד ממששות זו לזו את השדיים", היא חשפה. "ג'רי בדיוק באה לפני כמה ימים מאחור ותפסה לי בחזה".

גם בלפונטה ניסה לשלב בין שני הנושאים מבלי לגרוע מחשיבותם, ללא הצלחה יתרה: "אני גבר של ציצים, אז לא היתה לי בעיה להצטלם או לעזור לאשתי לבדוק את הציצים שלה. איזה גבר לא ירצה לעשות את זה? זה כיף וזה גם חשוב מאוד". אבל זה בעיקר כיף.

מל בי טופלס
המקור