אין תמונה
בן אפלק וג'ניפר גארנר. התהיי לי לג'ניפר?

לא קל להכיר מישהו כשאתם רווקים הוליוודיים מבוקשים. זה אולי נשמע כמו אוי אוי אוי, אבל האמת היא ששחקנים רבים פשוט מעדיפים לצאת עם שותפיהם למקצוע – אחרי הכל, מי יכול להתמודד טוב יותר את לוח הזמנים המטורף שלהם ואת ההתחמקות מהפפראצי? זו, כנראה, הסיבה שזוגות רבים נוצרים תוך כדי צילומי סרט או סדרה. לפעמים זה נשאר קוריוז משעשע, לפעמים שני הצדדים מכחישים בתוקף, אבל יש מקרים שבהם זה נגמר באהבה גדולה מהחיים ואפילו בחתונה וילדים. קבלו את הזוגות הלוהטים ביותר שנפגשו על סט הצילומים:

בן אפלק וג'ניפר לופז - "אהבה מחוץ לחוק"/ ג'ניפר גארנר - "פרל הארבור"

אין תמונה
בן אפלק וג'ניפר לופז. לא רוצה אותי? אמצא ג'ן אחרת

מסתבר בראנג'לינה וטומקאט לא היו הראשונים לקבל מאש-אפ של שמותיהם: בראשית היו בן וג'ן, שזכו לכינוי המתקתק "בניפר". אפלק וג'יי לו הכירו בצילומי "ג'ילי", שתורגם כאן ל"אהבה מחוץ לחוק". יש הטוענים כי מדובר בסרט הגרוע בכל הזמנים, אבל דבר אחד טוב יצא ממנו – הרומן של בניפר. השניים התארסו, אך חתונתם בוטלה ברגע האחרון. בחור כמו בן לא ויותר על הכינוי בניפר, והצליח למצוא ג'ניפר אחרת שעבדה לצידו על סט "פרל הארבור". ג'ניפר גארנר ובן אפלק נישאו ב-2005 ולבני הזוג יש שני ילדים. אגב, הם כיכבו יחד גם בסרט האקשן "דרדוויל". מתוקים.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי - "מר וגברת סמית'"

אין תמונה
בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. אני, למשל, לא צריך שום ג'ניפר

ואם כבר הזכרנו אותם, איך אפשר באמת בלי בראנג'לינה? נכון, בראד היה נשוי עדיין לג'ניפר אניסטון כששיחק לצד אנג'י ב"מר וגברת סמית", אבל את הכימיה הלוהטת ביניהם על המסך רק דרדוויל לא היה רואה. השניים יחד כבר חמש שנים ומגדלים שישה ילדים – ביניהם שלושה ביולוגיים משותפים. נפרדו או לא - אתם תחליטו.

ג'ניפר אניסטון ווינס ווהן  - "הצד שלו, הצד שלה" / ג'רארד באטלר - "The Bounty Hunter"

אין תמונה
ג'ניפר אניסטון וג'ררד באטלר. כל עוד בראד לא פנוי, כמובן

אחרי הפרידה מבראד, ג'ן לא נותרה בודדה לזמן רב. למעשה, התקשורת הדביקה לה רומן כמעט עם כל שחקן גברי ששיחק לצידה, אולי חוץ מהכלב מארלי. ווהן ואניסטון הכירו, כמה אירוני, בצילומי הסרט "הצד שלו, הצד שלה", והפרידה הקולנועית שלהם הפכה עד מהרה לפרידה במציאות. אחרי שהתאוששה גם ממערכת היחסים עם הזמר ג'ון מאייר, אניסטון הכירה את ג'רארד – או כפי שהיא קוראת לו, ג'רי – באטלר ההורס על הסט של " The Bounty Hunter". השניים עדיין מצויים עמוק בהכחשות, אבל במקביל התגפפו בטקס פרסי גלובוס הזהב האחרון, וגם בחופשת יום ההולדת של ג'ן במקסיקו.

בלייק לייבלי ופן באדג'לי, אד ווסטוויק וג'סיקה זור - "אחת שיודעת"

אין תמונה
בלייק לייבלי ופן באדג'לי. לגמרי XOXO

קשה לשמור סודות כשגרים באפר איסט-סייד של ניו-יורק, במיוחד ש"גוסיפ גירל" עוקבת אחרי כל תנועה שלכם. לכן, לא עבר זמן רק עד שמדורי הרכילות גילו שלונלי בוי ואס, הלא הם סרינה ודן, יוצאים גם במציאות.

אין תמונה
אד ווסטוויק וג'סיקה זור. רק שבלייר לא תגלה

זוג נוסף שנולד על הסט של "אחת שיודעת" הוא צ'אק בס ו-לא, לא בלייר וולדורף, אלא דווקא הנערה משכונות העוני, ונסה. בואו נקווה שמערכות היחסים האלה יחזיקו יותר זמן במציאות.

אוונג'לין לילי ודומיניק מונהאן - "אבודים"

אין תמונה
אוונג'לין לילי ודומיניק מונהאן. האי מאשר לכם רומן בכלל?

צופי "אבודים" אמנם מתחבטים בשאלה במי תבחר קייט, בסוייר או בג'ק – אבל במציאות, אוונג'לין לילי בחרה דווקא בהוביט החמוד צ'ארלי. תכל'ס, אפשר להבין אותה.

מיילו ונטימיליה והיידן פנטייר - "גיבורים"

אין תמונה
מיילו ונטימיליה והיידן פנטייר. אפילו כוחות על לא עזרו פה

זוגות הוליוודיים לא תמיד חייבים להכיר במהלך רומן טלוויזיוני. לפעמים הם יכולים לשחק גם קרובי משפחה, למרות שזה די איכסה, אם נודה על האמת. שני הגיבורים הללו מגלמים דוד ואחיינית, ובמציאות יש ביניהם הבדל גילאים של 12 שנה – מה שלא הפריע להם להתאהב ולצאת יחד. אלא שאחרי הפרידה, פנטייר התגלתה כביצ'ית-על והתחילה למרר את חייו של ונטימיליה על הסט. המסקנה: לפעמים עדיף לא לערבב עבודה ואהבה. וגם לא לצאת עם האחיינית שלך, כי זה איכסה.

שרה מישל גלר ופרדי פרינז ג'וניור - "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון"

אין תמונה
שרה מישל גלר ופרדי פרינז ג'וניור. יודעים מה עשיתם באקשן האחרון

שמ"ג ופפ"ג' אולי הכירו על הסט של "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון" ב-1997, אבל לקח להם 3 שנים עד שהפכו באמת לזוג. קוטלת הערפדים אמרה לו "איי דו" ב-2002, והשניים התחתנו והביאו לעולם את הבת שרלוט לפני כמה חודשים. בני הזוג גם כיכבו בשני "סרטי סקובי דו" יחד, אבל נראה שכעת יש להם זמן להתמקד בעיקר בזוגיות שלהם.

מישל וויליאמס והית' לדג'ר - "הר ברוקבק"

אין תמונה
הית' לדג'ר ומישל וויליאמס. סוף טוב, הכל רע

ב"הר ברוקבק", הית' ומישל גילמו זוג נשוי שנישואיו עולים על שרטון לאחר שהאשה מגלה שבעלה הוא הומוסקסואל. במציאות, סיפורם של בני הזוג היה טראגי לא פחות – וויליאמס ולדג'ר התארסו ואף נולדה להם ילדה משותפת, מתילדה. אלא שהיחסים ביניהם לא צלחו והשניים נפרדו ב-2007. כמה חודשים לאחר מכן, הית' נמצא ללא רוח חיים בדירתו, ובגופו נמצא תמהיל קטלני של תרופות וכדורי הרגעה.

קורטני קוקס ודיוויד ארקט - "צעקה"

אין תמונה
קורטני קוקס ודייויד ארקט. עדיין חברים

ג'ניפר אניסטון אמנם קיבלה את בראד פיט אבל קורטני קוקס, חברתה על המסך ובחיים, זכתה בדיוויד ארקט. השניים נפגשו על הסט של "צעקה", שם גילמו שוטר ועיתונאית שמתאהבים. הם אמנם פחות ייצוגיים ממלכי הנשף ג'ן ובראד, אבל היי, לפחות הנישואין שלהם שורדים!

רוברט פטינסון וקריסטן סטיוארט - "דמדומים"

אין תמונה
רוברט פטינסון וקריסטן סטיוארט. עניין של חיים ומוות

אם אתם מאמינים בערפדים ובאנשי זאב, אין שום סיבה שלא תאמינו שרוברט וקריסטן מממשים את הרומן הבלתי אפשרי שלהם גם מחוץ לצילומי "דמדומים". למרות ההכחשות העיקשות של השניים, צלמי הפפארצי כבר תפסו אותם לא פעם ולא פעמיים בפוזות רומנטיות, ויש אפילו דיבורים על אירוסין.

ראסל קרואו ומג ראיין – "סימן חיים"

אין תמונה
ראסל קרואו ומג ראיין. היה קצר, ורע שהיה

כמו בסיפור בראנג'לינה, גם מג ראיין וראסל קרואו הכירו על סט של סרט, "סימן חיים", כשראיין היתה עדיין נשואה. נישואיה לדניס קוויד התנפצו עם חשיפת הרומן שלה עם קרואו, אבל זה לא הפריע לה להרוס נישואין של עוד כמה זוגות הוליוודיים אחרים, מסתבר.

סיינה מילר וג'וד לאו - "אלפי"

אין תמונה
סיינה מילר וג'וד לאו. ילדים? ממש לא שמחה

ג'וד לאו גילם ב"אלפי" את הרווק ההולל ורודף הנשים, או בקיצור - את עצמו. גם מערכת היחסים שלו עם סיינה מילר, שכיכבה לצידו בסרט, לא ממש שרדה את האופי הבוגדני של לאו. האירוסין של השניים בוטלו לאחר שלאו הודה שניהל רומן עם המטפלת של ילדיו מנישואיו הקודמים, וזה עוד בלי להזכיר את הילדה הנוספת שנולדה לו השנה מסטוץ מזדמן אחר. כעת יש שמועות שהשניים מתקמבקים, אבל לכו תאמינו למה שכותבים במדורי הרכילות.

>>למרות שמועות על פרידה, חזוס ומדונה נצפו יחד יוצאים ממסעדה בברזיל