גווינית וקייט (צילום: John Shearer, GettyImages IL)
מלחמת הבלונדיניות השדופות | צילום: John Shearer, GettyImages IL

למרות התדמית הדיפלומטית של כוכבות הוליווד, מתברר שכמה מהן עדיין לא התגברו על אישיוז מהתיכון ומתנהגות כמו חבורת ילדות מפונקות – גם אם הפפראצי וכתבי הרכילות מחכים להן בפינה. שתי כוכבות כאלה הן גווינית' פאלטרו וקייט מוס, שנפגשו במקרה במסיבת יום ההולדת ה-60 של פיליפ גרין, טייקון האופנה המיליארדר ובעלי רשת "טופשופ". המסיבה נערכה על יאכטה במקסיקו, והשתיים נתקלו זו בזו זמן קצר לפני שהחלה.

"גווינית' יצאה לריצה על החוף לפני מסיבת יום ההולדת" סיפר מקור. "קייט בדיוק טיילה שם תוך כדי אכילת צ'יפס, כשגווינית' חלפה על פניה בריצה. קייט שאלה אותה 'אוי, בשביל מה את עושה ג'וגינג?' וגווינית' ירתה בחזרה: 'כי אני לא רוצה להיראות כמוך כשאהיה זקנה'".

"קייט נותרה ללא מילים לרגע, ואז ירקה אחריה וזרקה לעברה כמה צ'יפסים. היא אמרה: 'למה שלא תאכלי קצת פחמימות מזוינות!'. כולם דיברו על הריב הזה בארוחת הערב. כולם צחקקו על זה", הוא אמר. "קייט נחשבת למלכת המקובלים ולא תמיד כולם מתיישרים לפי פקודותיה".

השתיים, שהגיעו למסיבה עם בני זוגן, בילו שם לצד מוזמנים רבים כליאונרדו דיקפריו, קייט הדסון, רובי וויליאמס, סטיבי וונדר וגם פירס מורגן, שהתלונן שדוגמנית העל בעטה לו ברגל במהלך האירוע.

אבל לא כולם מפחדים או שונאים את מוס, מסתבר. על פי הדיווחים, הדוגמנית הבריטית רכשה לה לאחרונה חברה חדשה וחובבת אלכוהול כמוה – ריהאנה. הזמרת הצעירה ביקשה ממוס להצטרף אליה כשתופיע בפסטיבל "וויירלס" הקיץ. "היא חושבת שקייט היא כיפית והזמינה אותה לצפות בה מופיעה ולחגוג איתה אחר כך", אמר מקור נוסף. אנחנו לא חושבים שקייט זקוקה לתגבורת בשביל לכסח את גווינית' הציפלונת, אבל תמיד טוב כשמישהי שומרת לך על הגב.

גווינית פאלטרו בביקיני יולי 2011
מי הזיז את הגבינה שלי? | צילום:
קייט מוס בביקיני 2011 (צילום:  יחסי ציבור )
מי הזיז את המוס שלי? | צילום: יחסי ציבור