מדונה בדרך לירושלים
אסטה לה ויסטה, בוניטה. נתראה כשנתראה | צילום: אורי אליהו

אתמול, שבת בעשר בערב, סגרה מדונה שבוע עמוס אירועים והתעופפה לה מכאן, מותירה אחריה שובל של צלמים טרוטי עיניים. כפי שבטח כבר הספקתם לשמוע, במהלך סוף שבוע היפראקטיבי במיוחד הספיקה הגברת לבקר בפטרה עם המלכה ראניה, להתפלל בקברו של האר"י הקדוש בצפת ולהדליק נרות שבת עם ביבי ושרה. 

המשך הוויקאנד, לעומת זאת, היה רגוע יותר, עם טקס קבלת שבת של המרכז לקבלה שנערך במלון דן בניצוחו של הרב איתן ירדני ונמשך בתפילות אל תוך הלילה והיום שאחרי.

ובזמן שהמאמא הייתה עסוקה בפגישות קדושות יותר ופחות, יצאו לורדס (בחודש הבא בת 13) ורוקו (9) לסיור בירושלים ואילו הקטנים מרסי ודיוויד בילו בעיקר בחוף הים, סמוך למלון, בליווי מאבטחים והנני האישית של כל אחד מהם.

הילדים של מדונה בים
יו, גם לאמא שלך קוראים מדונה? דיוויד ומרסי | צילום: אורי אליהו
הילדים של מדונה בים
הנני של מרסי | צילום: אורי אליהו

כזכור, מרסי בת ה-4 הצטרפה למשפחה רק לפני שלושה חודשים, לאחר מסכת בקשות וערעורים משפטיים שבסופה אישר בית המשפט העליון במלאווי את אימוצה. דיוויד בן ה-3, גם הוא ממלאווי, אומץ על ידי הזמרת כשלוש שנים קודם לכן. 

הילדים של מדונה בים
מרסי, לי יש נני יותר יפה! | צילום: אורי אליהו
הילדים של מדונה בים
דייוויד, כיף פה כמעט כמו במלאווי | צילום: אורי אליהו

ואם גם אתם, כמונו, התלהבתם מהגיחה של לורדס מריה צ'יקונה ליאון - או בכינוי החיבה שלה לולה - לבמת פארק הירקון, בטח יעניין אתכם לדעת שיש כבר מי שמבקר את הזמרת על שילובה של בתה בקליפ האחרון ובמסע ההופעות. כתבה שהתפרסמה בסוף השבוע בדיילי מייל הבריטי מעלה את השאלה למה לעזאזל מתעקשת הזמרת להפוך את בתה לשיבוט שלה ומתארת את לורדס כילדה בעלת ביטחון עצמי גבוה, שמרכלת עם חבריה בצרפתית כדי שאמה לא תבין ובאופן כללי מדברת אליה כמו כל טינאייג'רית טיפוסית. 

"לולה היא פצצה מתקתקת שרק מחכה להתפוצץ", אומר שם כריסטופר צ'יקונה, אחיה הפטפטן של מדונה, "לאחותי הקונטרול פריקית מספיק קשה להתמודד עם הזקנה, אז שילדה באמת חכמה ויפה כמו לולה תנשוף בעורפה – אני באמת לא יודע איך היא תתמודד עם זה". בינתיים, כפי שניתן לראות, היא מתמודדת עם זה לא רע בכלל.

לורדס, למי שלא זוכר, היא בתו של קרלוס ליאון, מי שהיה מאמן הכושר של מדונה וניהל איתה רומן במשך תקופה קצרה. בשנתיים האחרונות, במקביל לחשיפתה לתקשורת באירועים שונים או סתם בצילומי פפראצי, הולכת וגוברת ההתעניינות בה ומגזיני הרכילות והבידור כבר הכתירו אותה לטינאייג'רית הכי אופנתית בסביבה, בעיקר בזכות הסטייל המתוחכם שהיא מפגינה כבר בגילה הצעיר.  

מדונה ושון פן בשחור לבן
מאז ולתמיד. פן והאקסית | צילום: Reuters

ובזמן שמדונה כבר אימצה לעצמה את הדוגמן הברזילאי חזוס לוז, שכידוע היה צמוד אליה במהלך ביקורה אצלנו, בארה"ב דווקא טוענים שלאחרונה חלה התקרבות מחודשת בינה לבין השחקן שון פן. השניים, שנישאו ב-1985 והתגרשו כעבור 4 שנים, שומרים על קשר מאז שפגשו זה את זו בקוקטייל בשנה שעברה ואף סייעו לעבור את תקופת הגירושים הלא פשוטה שעברו במקביל. "מדונה עדיין רואה בשון פן את הנפש התאומה שלה", אמר חבר קרוב של הזמרת ל- InTouch , "מאוד סביר שהם יחזרו אחד לשני עכשיו כששניהם גרושים".

אנחנו לגמרי בעד שבפעם הבאה שהמלכה תבקר כאן זה יהיה עם פן. רק עשי טובה, אסתר, חכי עם זה לפחות שנה.  

הילדים של מדונה בים
ביי ביי דייוויד אינטרקונטיננטל | צילום: אורי אליהו
מדונה הופעה 1
אה כן, וביי גם לך | צילום: רועי ברקוביץ'