אין תמונה
קרביץ ב"אקס מן". מולטי טאלנט בהתהוות

זואי קרביץ היא מה שנקרא: כוכבת עוד מימי החיתולים. זואי היא פרי אהבתם הקצרצרה של הזמר האגדי לני קרביץ והשחקנית ליסה בונט, בתו של ביל קוסבי בסדרה "משפחת קוסבי", שאחר כך זכתה לסדרת ספין-אוף משלה בשם "עולם אחר".

כבר כשזואי היתה בת שלוש, כתב לה אבא את השיר "פרחים לזואי", בו הוא מנה את כל הדברים היפים המיועדים לזואי: פרחים, מלאכים, גן וקשתות. לימים כל אלו הוחלפו בהבזקי מצלמות, שטיחים אדומים והרבה מאוד אבק כוכבים.

זואי קרביץ (צילום: Craig Barritt, GettyImages IL)
עם אבא, לני. התפוח לא נפל רחוק מהקרביץ | צילום: Craig Barritt, GettyImages IL

זואי בת ה-22 השתחלה לביצה ההוליוודית לפני ארבע שנים. הופעת הבכורה שלה היתה בדרמה הרומנטית בכיכובה של קת'רין זיטה ג'ונס, "אהבה בתפריט". מיד אחר-כך עוד תפקידים קטנים החלו לזרום: בדרמת המתח "האמיצה" בכיכובה של ג'ודי פוסטר וגם בסרט "12" של ג'ואל שומכר, בו הופיעה גם אסתי גינזבורג שלנו.

ועכשיו אנחנו מקבלים אותה בסרט החדש בסדרת "אקס מן", X Men: First Class. בסרט רב האפקטים ועתיר התקציב זואי מגלמת את המוטאנטית הסקסית בעלת כנפי השפירית, אנג'ל סלבדור.

מסתבר שקרביץ לא ירשה רק את כישרון המשחק של אימה, היא גם הולכת בדרכי המוסיקליות של אביה. זואי היא סולנית של להקת רוק אלטרנטיבית הנקראת "Elevator Flight". "ההורים שלי תמיד לימדו אותי להיות הכי טובה בכל מה שאני עושה", שיתפה זואי בעבר את המגזין האמריקאי 'פיפל', "להיות טובה ולשמור על הלב שלי".

אין תמונה
כן, היא גם חושפת עור ב"אקס מן" החדש

זואי הזערורית (158 ס"מ בלבד) היא רבע יהודיה וחצי אפרו אמריקנית, והיא גדלה עם לני, אביה, במיאמי החל מגיל 11. יש לה 10 קעקועים בחלקים שונים של הגוף, כולל אחד בערבית שאומר: תנו לאהבה לשלוט - Let love rule, כשם המנון הרוקנ'רול של אביה. אפרופו אהבה, קרביץ ניהלה משך תקופה ארוכה רומן עם אנדרו ואן וינגארדן, חצי מהצמד האלקטרוני "MGMT".

בין לבין היא גם מדגמנת. היא הצטלמה לכמה מגזינים צרפתיים נחשבים והובילה את הקמפיין למעצב אלכסנדר וונג. בקיצור, הגברת בהחלט זוממת על התואר הנחשק – מולטי טאלנט. ואל תתפלאו אם לא יעבור זמן רב עד שיתהפכו היוצרות, ולני קרביץ יהפוך להיות "אבא של".

אין תמונה
בייבי זואי עם ההורים המפורסמים בימי הראסטות העליזים
זואי קרביץ (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
פלא שהיא גם מדגמנת? | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL
זואי קרביץ (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
מערבית: תנו לאהבה לשלוט. מחווה לשיר של אבא | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
זואי קרביץ (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
ולני שואל: Are You Gonna Go My Way | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

>> שניים אוחזין: ג'סטין טימברלייק ומילה קוניס תופסים זה לזו