ליידי גאגא נופלת
מאבדת שיווי משקל

בכל פעם שאנחנו רואים את ליידי גאגא באחת התלבושות הבלתי אפשריות שלה, צועדת על עקבי ענק מעוותים, יש בנו חלק קטן שמייחל לראות אותה דורכת על השמלה ונופלת על הפרצוף. אז קיווינו, חיכינו, והנה זה קורה: הליידי הגיעה אתמול לנמל התעופה הית'רו בלונדון, ולעיני עשרות צלמי פפראצי ומעריצים נדהמים מעדה והתרסקה על הרצפה.

לא ברור איך זה לא קרה קודם, כי מבט חטוף בעקבי הפלטרפורמה הענקיים שלה כבר עשה לנו סחרחורת. גאגא התעשתה מהר והתרוממה, אבל זה הספיק לכל הצלמים שהיו במקום.

ליידי גאגא נופלת
הדרך ארוכה למטה | צילום:

גם בלי להתרסק בנמלי תעופה, ליידי גאגא ממשיכה לעשות כותרות על בסיס יומי. שני הסקנדלים האחרונים שלה כוללים גופות משומרות ומועדוני חשפניות: גאגא, שנפגשה לאחרונה עם המדען גונתר וון האגן מהתערוכה "עולמות הגוף", החליטה לשתף עמו פעולה בהופעות הבאות שלה – כלומר, להשתמש בגופות אדם כתפאורה ואביזרים.

הגברת, כידוע, לא ממש זקוקה לאביזרים, מעצם היותה אקססורי מהלך: גאגא לא שומרת את התלבושות המרהיבות שלה להופעות בלבד, אלא לובשת אותן על בסיס יומיומי. המבלים במועדון החשפנות HeadQuarters בניו יורק הופתעו לקבל מופע אירוטי פרטי של הליידי, שעלתה על הבמה בלבוש חושפני ורקדה בחושניות מול עיניו של החבר החדש שלה, מאט וויליאמס.

"היא לבשה חליפה שקופה עם כמה פייטים שכיסו בקושי את הפטמות והאיברים המוצנעים שלה", סיפרו עדים לאירוע. "היא ומאט התנשקו והתגפפו עד לנקודה שכמה אנשים הציעו שהשניים ישכרו חדר משלהם כדי היא תוכל להעניק לו לאפ דאנס פרטי". סליחה, כשליידי גאגא נותנת לכם הופעה פרטית, ועוד במועדון חשפנות, אתם לא מגרשים אותה מהבמה – אתם שולפים מצלמות!

ליידי גאגא נופלת
מרוחה על הרצפה
ליידי גאגא נופלת
אל תעזרו לי, אני יכולה לבד

>>יעל גולדמן: "סיממו אותי במסיבה"